Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz CactuS #509 üzenetére

    Ugyanazon küldetéseket, versenyeket, időfutamokat kell megcsinálnod online profillal is, mint offline-nal. Nincs ko-op mód, nem zavar meg senki azzal, h esetleg belerondít a leszállítós missönbe... A különbség annyi, h az elért eredményeket a program menti egy online adatbázisba, ahol rangsorol.
    Az igazi pluszt a közös barangolások (ahogyan Tibiajax írta, Te + 7 fő együtt), és az online versenyek (szintén max 8 fő) adják. Az online versenyek nem egyeznek meg azokkal, amelyek a single részben vannak.
    A "Szerver" ( :D ) rengeteg, max 8 fős szerver összefűzésével jön létre. Találkozhatsz emberekkel akár Japánból, akár Kanadából, bárhonnan bárkivel. Leírva kicsit furcsának tűnhet, de az életben egész rendesen működik a dolog.

    mod: Driftelni lehet.. Hardcore (sztem inkább hárdkór..) módban különösen. Egyes kocsikkal normál módban is könnyedén (pl Saleen S7 TT @st3: 1000HP!! van benne Kraft)
    Erről az Atari megszűnik dologról én is olvastam... hordanak össze hetet havat ezzel kapcsolatban... (amúgy az Atari kiadóként felelt a TDU-ért, a fejlesztő az Eden Games)
    Az 1.66A patch elég sok mindent (a legtöbb bosszantó hibát) orvosolja, uh azóta remekül játszható a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák