Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    Mostanában elkezdtem 4v4ezni, de azt hiszem, befejeztem:D
    Silver liga tetején vagyok (ami elég gyatra), 3-8. hely környékén, de teljesen reménytelen. Megint volt egy meccsünk, ahol nekem volt végig a legnagyobb seregem, a legtöbb bevételem (jó, bevételből a második voltam), és hiába...durván lealáztak minket. Lehet azért, mert utánam minden statban az ellenfél egész csapat következett, majd pedig a csapattársaim a sor végén kullogtak... ennek így semmi értelme sincsen:'(
    Előbbiben pedig 2 terrannal voltam, DTk szedték szét a bázisomat, már négyszer beírtam, hogy scan pls, de semmi:D Majd miután kihoztam az observert, az egyik terran teljesen rossz helyre nyomott egy scant:D (jó, tudom..protoss ellen mindig legyen 2 cannon/mineral patches, legalábbis 4v4ben)
    A legutolsóban az egyik terran még fél óránál se gondolta úgy, hogy esetleg nem ártana, ha expelne:D A zergnek volt két bázisa, de a muták már harmadszorra szedték szét mindenét. De főhősünket ez nem zavarta, töreltlenül hozta a lingeket:D Volt még egy protoss, ő egészen jó volt, de sajnos mégsem eléggé...

    A meccsek 2/3adában én vagyok a legjobb seregben és bevételben is, és mégsem tudok mit kezdeni, mert olyan lúzerekkel vagyok összezárva... (nem mintha én annyira király lennék, de pl tudom, hogy érdemes expelni:D Úgyhogy megtettem a terran helyett is, a 3base-t üritíttem már (az első üres volt, a második félig), amíg ő még mindig az elsőn tanyázott:D) Nyilván ha GM lennék, akkor egyedül hoznám a másik 4et, de úgy érzem, megérdemelnék olyan csapattársakat, akik tudnak is játszani (legalább valamennyire:D)

    Szerk: bocs, ez ilyen sírós-smiles nap:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák