Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    Vegig szaladtam a hsz-ek nagyreszen, sokan elegge elvannak tevedve es ossze-vissza "faszbukkolnak".
    A FaceBook egy jo dolog. Nem, nem tarskereso, meg kozossegi portalnak, hanem mint portalnak.
    Miert? Honnan ertesulok a kedvenc zenekaraim legfrissebb koncerthelyszineirol? FB-rol.
    A kedvenc sorozataim idopontjairol, "helyszinerol"? FB-rol.
    A kedvenc jatekaim legujabb DLC-irol, keszulo jatekok update-eirol? Facebook. Es meg ezernyi mas.
    Es ha valaki "befeszbukol" majd egyszer egy olyan cikket a PH-rol, ami egyebkent lehet, hogy elkerulne a figyelmemet, de erdekes, akkor mar megerte.
    Az egy masodlagos pozitivum, hogy esetleg baratokkal, csaladtagokkal, akik nem tiz centire laknak tolem /a vilag nagy/, tudok kommunikalni.
    Igen, kuldtek request-et munkatarsaim, olyanok, akikkel ketszer talalkoztam eletemben.
    Igen, irtak, hogy "The weather is nice today". Igen, van olyan, hogy "elrejteni eme juzer-t es posztjait". Megtettem.
    De a pozitivumok nyomnak nagyobbat a latban epp ezert "vagyok" Facebook-on es a fenti pozitivumok hianya miatt az iwiw-en meg nem.
    En sem vagyok egy lajkolos-hiv, de egyes csoportokon belul ha tetszik valakinek egy beirasa, akkor igenis lajkolom, mert amugyis tetszik. Itt meg beirna valaki, hogy LOL. Az jobb?
    A twitter-rol es a tobbirol nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem oket, de szerintem jo, hogy a PH "halad a korral", meg ha nem is az tetszesenek megfeleloen halad a kor.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák