Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    beallnek a sorba azok moge, akik szidjak a telefont.. szerintem eddig en jartam a legrosszabbul azok kozul, akik ugy dontottek, hogy kiadnak telefonra kb. 75k-t.. nekem mar akkor megtetszett a telefon, amikor meglattam.. el is dontottem, hogy amint elerhetove valik, azonnal veszek egyet (eddig e51-est hasznaltam).. sajnos zaras utan erkeztem a boltba (vagyis mar csak a bolt ele az utcara), igy mar nem igazan volt lehetoseg toltovel kiprobalni a telefont, igy lelkileg mar felkeszultem arra, hogy egy teljesen halott telefon "boldog" tulajdonosa lettem (merthogy akkumulatorrol egyaltalan nem kapcsolt be a cumo).. konnektorhoz jutva pedig be is igazolodott a sejtesem, mert a telefon egyaltalan nem kapcsol be.. nem tolti a telefon az akkumulatort es feltoltott akkumulatorral sem kapcsol be.. erdekes a nokianal a minosegellenorzes :U
    az is elegge bosszanto (igy visszagondolva), hogy a boltban sem probaltak ki a telefont, pedig direkt mondtam, hogy ket hetre elutazom.. igy ugyebar a 3 napos vissza-gart is bukom.. mivel szervizben dolgozom, tisztaban vagyok azzal, hogy mennyire fontos a keszulekek kiprobalasa.. azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy a boltban meg csak ki sem probaljak a telefont, mielott odamegy a vevo..
    ja, egyebkent 2 ev nokia garis a telefon..

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák