Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    Üdv! Autó vásárláson töröm a fejem, a keret maximum 800.000Ft, melybe az átírás költségei is benne foglaltatnak. Találtam egy 2002-es évjáratú G-s combit, 1.7DTI-t Isuzu motorral, Njoy felszereltséggel.

    Eddig ezek a G asztrák nem nagyon tetszettek, szerintem dizájnban eléggé elmaradottak voltak annakidején, például előző autómhoz képest, ami egy LagunaII volt.

    No de nem fikázni jöttem, ugyanis az 1.7 Isuzu motorról jókat olvastam. A kiszemelt autóban van 170.000km. Ez szerintem nem sok, feltéve ha valós.

    Mit érdemes tudni erről a motorról, azonkívűl, hogy egyesek szerint "levisz a térképről"?

    Bár ez a 70-80LE nem tűnik valami soknak, de nekem acélom az, hogy megbízható technika legyen alattam, motorikusan jó legyen, bátran be lehessen vele vállalni egy 500-1000km-es nyaralást. Mellé valami szebb alufelni, és máris fel van dobva a dizájn.

    Szóval ilyen motor ez? Olajat eszi? Tudom, ez jellemző a régebbi Opelokra, de főleg az ECOTEC-ről hallottam ezt.

    Köszönöm a válaszokat!

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák