Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amivel kezdtem egy daewoo tico volt mint első kis autóm.

    Pozitívumok.
    Szerettem mert sok kis helyen elfértem vele, parkolás gyerekjáték volt, igazi városi hadi cirkáló, és a fogyasztása s mint fen tarthatósága is aprópénz volt. Hátsó üléseket lehajtva édesapám 2DB 200L hordott is eltudott szállítani A-B-be. Ez volt a pozitív dolgok sokasága.
    Negatívumok:
    A 800ccm, 3 hengeres motornak köszönhetően ha autópályára került a sor példaként, érdi emelkedő akkor jó ha Pécsnél el kellett kezdeni a gázpedált nyomni hogy felérje, persze kisebb túlzással.
    És mire elérte a 130-as utazó sebességet előbb megette a rozsda, mert eme típus nem nagyon volt védve a rozsdásodás ellen.

    Mi az állom autó?
    Sosem voltam elrugaszkodott természet de egyszer szeretnék egy Volvo S40R volánja mögé ülni:)
    Környezetemben 4db S40-is van, 2004-től egészen 2006-os évjáratig. És azt szeretem bennük hogy amikor beülsz akkor olyan érzést nyújt mint egy széfbe ülne az ember kipárnázva. És az ember nem is hinné hogy ez a kis kaszni 1,5 tonnás :)

    [ Szerkesztve ]

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák