Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    közben ideje leírnom, milyen sz*póroller a p0340 hibakód nálunk is :D :O

    kb mindenen átmentünk már, amin lehet: motorvezérlő csere, gyári bontott jeladók, jeladó újrakábelezése a motorvezérlőig... lámpa meg visszatérő vendég randomra...

    gondoltam egyet: megnéztem és valeo jeladó van a gépben (ami már nem gyári, egyik előző tulaj cserélhette erre, de nálunk bő 1 évig ment hiba nélkül), 10ért vettem egy koppra ugyanolyan újat... kicseréltem (vezérlés burkolatát 2 csavar fogja, majd szíjtárcsán keresztül egy nőgyógyász ügyességével azt az 1 csavart kell kihajtani... indításnál azonnal ott a lámpa :W már komolyan nincs más ötlet, mint egy minimum 3x ennyibe kerülő gyárival egyező minőségű alkatrész... írtam a Csergőnek, hogy náluk webshopból milyen jeladót ajánlanak (és esetleg találkoztak-e már ilyen jellegű szívással, mint a miénk) ...asszony már ott tart, hogy kb el kéne adni a kocsit :D ...én másik oldalról meg úgy látom, hogy most már tényleg meg kell lennie a hibaforrásnak, mert mindent kizártunk ...és utolsó 1-2 tízezresnek kell csak ráfolynia... vezérlés csere meg időszerű volt amúgy is, az nem pluszköltség... annyi, hogy van +1 felprogramozott motorvezérlőnk :D ...tartaléknak még az is jól jöhet... maximum, ha ez a sz*póroller véget ér, íratok rá valami racsing módot és elvisszük a gépet a ringre, hogy odaverjünk örömünkben a 105 lónak és nyugdíjazzuk a gt3 rs idejét :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák