Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz copass #23076 üzenetére

    A stúdióvakus kép volt a sötét hely: a Hangár teteje kb. 5-6 méter magasan van és szürke hullámpala. ;) A Dudokot a mobil vakuk használata miatt linkeltem, nem a hely adottságai miatt - bár az is becsapós, mert este nagyon kevert és rossz minőségű (sávos spektrumú) fények vannak: a spotok 3200 Kelvinesek, a fali energiatakarékosok 2600, az éttermi részből meg kb. 3700 szűrődik át. Vagy túllövöd több vakuval (mint pl. a 11. oldal 2. képén: a terem átellenes sarkaiban volt feltéve két db 580EX II állványon fejmagasság felett, egy a kezemben lévő vázon, egy meg az éttermi részben volt fixen felállítva), vagy fóliáznod kell az egy szem vakudat (ha csak egy van)...

    (#23079) belovary: Janinál jó kezekben van a vázad: amit ő nem tud megcsinálni, azt nem is lehet. ;)

    (#23081) duni84: Ne kérj elnézést: korrekt összefoglaló lett. :K

    (#23083) cOxeR: Igen: ha nem lenne ilyen drága egy Canon szerviz szerszám + szoftverigénye, akkor nem csak ez az egy lenne. Bár volt egy (nem tudom jól emlékszem-e) Győrben is, de bezárt 1-2 év után...

    (#23086) taranis: AZ "rgazda"-t hirtelen "orgazdá"-nak olvastam. :DDD

    (#23095) .DLL: Szerencsére nem annyira sűrűn, csak tudjuk mit és hogyan kell mondani, hogy foglalkozzanak velünk. ;) Én pl a szenzoraimat magam pucolom, csövet még nem kellett cserélnem az 580EX II-őkben (nagyon belenyúltam a tutiba, mert 8 éves a legidősebb), csak az üvegeket vittem kalibráltatni minden szezon előtt. Most már az sem lesz talán, mert a vázakon is megoldható. :))

    (#23097) cOxeR: Te is letagadod? ;) :DDD A C. Kft. Olyan mint Győzike: elvileg senki sem nézi, mégis mindenki tudja mi történt az aktuális részben. :))

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák