Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    válasz kop8 #7548 üzenetére

    A 4Ghz-et az X6-osra értette. 40 körül azért az már úgy érzem ár/teljesítményben behozza az 50k-s 2500K-t. A legkisbb Bull(úgy tudom az FX-4110) ha 40-ért hozná a 2500K teljesítményét, akkor megérné megvárni, főleg, ha tuningolható is lesz.

    Ezeréves gépemet építgetem át. Lecseréltem a tápot, majd a CPU hűtést, most megvettem a vga-t egy 6850-es személyében. Most jönne a lap+cpu+ram. Mivel ritkán építek át, inkább lassan cserélgetek, a platform választás nekem nagyon fontos, és félek AM2+-ba beruházni, de az 1155 sem lesz hosszú életű. Ha már nem lehet bele tenni később jóval erősebb CPU-t, legalább a benne lévő húzza ki 3-4 évig. Mióta megvan a VGA, azóta azt nézem mi kéne alá, mert eléggé lehangoló látni, hogy minden új játék köhög. Azt hiszem megcsináltam minden idők legjobb cpu-limitjét. Nagyságrendileg pl. 1024-ben, minimum grafon 30-35 fps, 1920X1200-ban max grafon, 16XAF-el 25-30fps. Sok játékban képtelenség játszható sebességet elérni még minimum graffal se. Persze tudom, hogy ezt egy X6-os is kihajtaná, de az új cpu alá később jöhet még erősebb vga is. :) Bocs, ha hosszú voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák