Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Retro DJ

    aktív tag

    válasz csabyka666 #836 üzenetére

    "akkor polírozzam meg az üreget"

    Nem tudom, hogy ki adja ezeket a tanácsokat, mert a dugattyún látszik ha bemaródott. Ha ilyen akkor új karmantyúval nem lesz hosszú életű.

    Ilyenkor ovatján át kell polírozni a felületet. Egy esztergában lehetne a legjobban forgás közben.

    Ha nincs rajta bemaródás vagy ilyesmi, akkor letisztítás, és vissza a helyére.

    Légtelenítés, tartály feltölt. Másik ember kerít. Légtelenítőre kis cső, én nem szoktam kanyart tenni bele, de akár valahova fel is akaszthatod, hogy lásd mikor nem buborékos. A cső valami üvegbe végződjön.

    Segítő pumpál a féken négyet ötöt bent tart. Te nyitod a légtelenítő szelepet, amikor besüllyedt teljesen a kar, akkor elzár, megint pumpál míg kemény nem lesz, benntart, leenged szeleppel. Ezt addig játszátok míg a cső buborékmentes nem lesz.

    Van amikor elsőre elég hosszan kell játszani vele, hogy felkeményedjen, vagy fel sem fog nagyon, ilyenkor nem kell aggódni, pumpa, nyit, pumpa nyit!

    Közben ne felejtsük el a tartályt pótolni, mert nagyon szar, ha elfogy a folyadék és újra levegős lesz a cucc.

    Retro

Új hozzászólás Aktív témák