Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsez_

    tag

    válasz Zola007 #870 üzenetére

    "de szerény véleményem szerint nem biztos, hogy érdemes várnod ezekre a gépekre"

    De! Én megvárom. Nyugi. Lesz.

    "Az a baj, hogy hiába összeállt benned, hogy milyen gépet szeretnél, ez finoman szólva hidegen hagyja a gyártókat."

    Szerintem ez nem így van. Nem én vagyok az egyedüli akiben ez összeált. 12-13 col, 12 óra akkuidő, 1 Kg körüli tömeg és kicsi, elegáns külméret. Szerintem ez 2009-ben nem jelenhet gondot a gyártócégeknek. Miután a 7-10 colos piacot learatták, kelleni fog másik aratási terület. Hidd el, lesz.

    "Én javasolnám egyébiránt megtekinteni a kis 12 colos [fujit], ha eddig még nem olvastál róla."

    Ezt már kétszer is elindultam megvenni, de lebeszéltem magam róla az utolsó percben. Fu-Si. Ez egyenlő a gyakori szervízzel. Nekem mindenapi munkára kell, nem pedig arra, hogy a szervízben pihengessen hetekig a javítandó halom alján.

    Egyébként kettő, az az 2 darab notim van jelenleg is, amivel dolgozom. Egy amivel mászkálok, és egy ami othon az asztali gépemként funkcionál, de egyben tartalékot is jelent ha a hurcolós valamiért megadná magát. Szóval annyira nem égető nekem a dolog, hogy agyonizguljam magam rajta. Megmondom mi van 150-et szánok egy olyasmire mint amit példának hoztam. De még jobban örülnék, ha megvehetném fele ennyiért. 300-at vagy 500-at akkor sem fizetnék érte, ha holnaptól kőgazdag lennék. Mert akkor nem kellene dolgoznom se és akkor egyáltalán nem kellen, csak othoni nagymonitoros asztali gép.

    http://szabadforum.com/

Új hozzászólás Aktív témák