Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Pete55555 #28773 üzenetére

    a 30perc alatt mért átlag, tehát nem 5 percig futott a teszt az egyik esetben 1,19V a másik esetben 1,202V volt az átlag, ha fixre rakom akkor is ingadozik sajnos, de ne magyarázzátok már meg, hogy a LOKI jobb, mikor ugyanazzal a ventivel Blizzard 1324-es átlag fordulaton 61-65 fok között tartotta a magokat,
    addig LOKI 1765-ös átlag ventifordulat mellett 65-68fokon, és mindkettőt ugyanaz a ventilátor hűtötte!!!
    tegyük fel hogy kicsit több feszt kapott és a szobában is melegebb volt 2-3 fokkal tehát ~ugyanazt tudja a kettő hűtő azonos körülmények között, én nem akarom fényezni egyiket sem, sajnos ilyen mérésem van csak, de a lényeg, hogy nem lettem előrébb sajnos, 1,15V-on is elmegy játék közben 70 fokig, a blizzard 62-67 fokig ment az auto ~1,2V fesszel és én 5-8 órát is játszom egyhuzamban, ami azért elég tartós teszt,
    szóval rácsesztem megint :(((
    Pete55555: szerinted mikor CPU hűtőket tesztelnek veszik a fáradtságot, hogy fixálják a feszt, vagy egy átlag user bemegy biosba és nekiáll babrálni ott? na ugye ...ja és akkor még ott van, hogy mindegyiket gyári ventivel tesztelik, tehát nem a bordák közötti különbséget fogod látni, mert sokszor nem fix fordulaton csinálják a tesztet, hanem autón hagyják a gyári ventit, de mindegy is, nem akarok meggyőzni senkit semmiről, csak megosztottam egy tapasztalatot :R
    gondoltam, csinálok még egy tesztet gyári ventivel is, de szerintem felesleges, mert úgysem csinálnám jól

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák