Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz AndrewTdi #40971 üzenetére

    Az a másik,hogy így szezon végén,vagy télen többet is engednének belőle. Ha találnék egy jót,azt most lefoglalóznám,és amint meg van a rutin (hogy azért legyen vmi kevéske tapasztalat 400-as motorral) ,és lesz egy olyan nap,amikor száraz az idő,plusz fok van (tavaly télen is hányszor hittem azt,hogy tavasz van) már mennék is érte,és vinném el egy autószerelő műhelybe,zárt térbe (ahol az egyik barátom dolgozik) szezon kezdetig letárolni .

    SirKero:

    Ennél többet már nem szeretnék kiadni rá,2-3 évet kéne kibírnia,illetve mivel első gép lenne,így egy elcsúszás,eldőlés esélyét simán be lehet kalkulálni nálam. Az kevésbé fáj egy karcosabb,de műszakilag jó állapotú gépnél. RMC-nél is volt egy 330.000-ért, AN 250 (2004-es) ,pár csúnyább karccal az oldalán,illetve lehetett látni,hogy enyhébben,de csúszott is. Ennek ellenére pöccre indult,10 percet járattam,húztam rá pár kövéret,döntögettem jobbra-balra,sehol semmi zörgés,csörömpölés a blokkból.Olajfolt nuku. Kerekeket is megrángattam,végigtapogattam,hogy az idomokból hiányzik-e csavar,de nem. RMC-sek felajánlották,hogy ha szeretném,akkor előttem megbontják a blokkot,megnézhetem milyen állapotban van,ez már nekem elég garancia lenne arra,hogy komoly baja nincs. Csak hát 250 cc-s...

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák