Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fesii

    aktív tag

    válasz Criton #22975 üzenetére

    "akkor neked nem kell robogó se..." Ezt arra értettem, hogy egy szezon alatt ha nincs meg az 1000km akkor olyan vagy mint papámék a kocsival január óta most mentek vele először annak nincs értelme...
    Elvileg 45-el mehetsz!!! Az más kérdés, hogy a rendőrök erre nem figyelnek mert nehezen bizonyítható illetve drága is a bebizonyítása.. magyarul nem térül meg az ember alkalmazása a szükséges eszközök megvétele egy 50-60e ft-os bírsággal. Kocsival se mész 100-al az 50-es táblánál,mert félsz a büntetéstől.
    Egy izzó meg egy relé cserével is elbíbelődtem, szóval én is az a -ból b-be való elviteles emberke vagyok..
    "meghalni sem akarok olyan helyen ahol 70es tábla van" Ha te 80-al tudsz menni a 70-es táblánál akkor is ugyan úgy előzgetni fognak mert egyszerűen idegesíti az autó vezetőt, hogy egy robogós van előtte ne már gyorsabb legyen mint az én verdám... ugyanúgy elhúz melletted 2cm-el erre készülj fel mert ezzel nem fog megoldódni az életveszély!!
    Ebben nem vagyok biztos de a henger nincs fojtva úgyhogy ha maxon húzod a gázt az azt jelenti, hogy a henger ugyan úgy pörög mintha 70-el mennél. Kocsira lefordítva a szalonból kitolt autóval te folyamatosan 8ezres fordulaton mész...
    Nem azt mondom, hogy ne hozd fel a témát semmi beleszólásom nincs ebbe meg az ember azért jön, hogy kérdezzen és ebből más is okul, de mielőtt felteszek egy kérdést körbenézek illetve megpróbálom egy hozzászólásba úgy feltenné a kérdést, hogy annak minden ágára megkapjam a választ és nem 150 hozzászóláson át ezt szajkozni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák