Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz fesii #20857 üzenetére

    Nem tudom, aki ismeri pénzt nem ad egy olyan dobért, ráaádul a hengertalp egy minimálisan más szögű a Mina-hoz képest, úgyhogy kicsi átalakítást igényel felrakás után.

    Noh igen, PZS robogó drága, egyébként részben én is szhelyi vagyok/voltam.
    Kulturált a közelekedés, nagyobb tempó általában a Zanatira, vagy a 11-es Huszár útra jellemző, de itt legalább nem villogatnak le a külsőben, mint Pesten.

    Vanek úr

    Gyanítom tudod, h ennek a Benelli-nek már annyi köze van az olaszokhoz, h maradt az eladott márkanév. Ízig vérgi csájná.
    Egyébként pár hsz.-sal fentebb pont ezeket ecseteltem. :D Ördögi problémák, amikre ritkán van megoldás.

    Első tippem nekem is a szivató volna, ezért szoktam ajánlani a manuálisat. Indítás előtt ráhúzza az ember. Első indításra beindul, majd 1-1,5 perc múlva már vissza lehet venni.
    Melegíteni illik a motort - és minden jó érzésű, műszaki érdeklődésű ember melegíti a jármüvet indulás előtt. De, ez akkor sem azt jelenti, - pl. a Te esetedben is - h 2 percet kell alapjáraton járatni.
    Ha, működik a szivató, ugyanúgy el lehet vel indulni, max. kicsit be fog darálni.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák