Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fesii

    aktív tag

    válasz runner 125 #20856 üzenetére

    Városba elvagyok vele egyedül akkor verem a kormányba a fejem amikor a buszos döcög 37-40 között de nem nagyon merem megelőzni mert mire felgyorsul 50-re az nem 5mp.
    Illetve nyáron lementünk rohoncra Szombathelytől kb 20-25km ha van egy kis domb illetve egy szembe szél máris 40 full gázon. Ezek tényleg idegesítenek. Ez a teljesítmény nem mondom, hogy elég de olyan mint a pénz sose elég de bekell érni amennyink van.. :) mondjuk egy 70-75-el kibékülnék... De egyáltalán a henger tud-e annyit? a blokk bírja-e? Mert azt se akarom, hogy "szabdalok" 70-el csak épp havonta hal meg rajta valami...
    Nem vagyok ellene a 'tuningnak' de valahogy úgy érzem csak magamat fogom megszívatni...
    Múltkor osztálytársam gondolkodott, hogy eladja a malagutiját meg nem mondom melyik az de találtam egy képet ebből ti úgyis rájöttök.
    http://images03.olx.hu/ui/8/83/97/1283681008_118317697_3-Elado-Malaguti-f10-Motorkerekparok-szkuterek-1283681008.jpg
    50e ft-ba került volna nekem ez ment 70-et probléma nélkül csakhogy mikor tavasszal elővette, hol elindult, hol nem. A benzinrendszert átnézte kitisztította de azóta nem beszéltem vele... Féltem megvenni mert volt egy működő motorom magamat meg nem akartam szívatni kicsit bánom nem tom jól döntöttem-e.
    Na de megin nagyon elkanyarodtam a témától..
    Ezt a kipufogót kb mennyiért tudnám eladni?
    Illetve Szombathelyi vagyok és hogyis mondjam nincs akkora eladó robogó kánaán mint pesten... Így nem találtam olyat még ami az én ár/érték arányomnak megfelelő.

Új hozzászólás Aktív témák