Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fesii

    aktív tag

    válasz runner 125 #20827 üzenetére

    Egy Generic cracker-em van. Igen Kínai szutyok. 50e ft-ba került. Vannak rajta sérülések.
    Eddig ráköltött: A kipufogóm leszakadt de a csavar beletörött a hengerbe ez nem a kinai szutyok robogó miatt van hanem egyrészt az én figyelmetlenségemből illetve a magyar köz út kezelő kht méteres gödreinek.
    Úgy döntöttem nem buherálom vettem egy hengert és beszereltettem nem értek hozzá meg őszintén kedvem se volt 1napot idegeskedéssel eltölteni ez 12e ft volt.
    Valami barom úgy döntött, hogy kicsit eljátszadozik a gyújtáskapcsolóval így az megadta magát. Ez 10e ft-omba került.
    Az indexem nem villogott hanem világított vettem egy relét és kicseréltem ennek ára 2000ft volt.
    Múlthéten kiégett az izzóm vettem egyet és neki ugrottam kicserélni gondoltam ennyire analfabéta nem lehetek. Ennek költsége: 700ft
    Eddig összesen: 50e + 12e + 10e + 2e + 1e = 75e ft
    Eddig 75e ft-ba kerül és vígan elmegyek vele suliba melóba haverokkal egyet motorozni.
    Az egyik kérdésem, hogy melyik az a csere amelyik egy nem kínai szutyoknál nem eshet meg?
    Illetve ha akkor veszek egy 150-200e ft-os robogót ezek a dolgok ugyan úgy megtörténhettek volna.

    Remélem nem személyes támadásnak veszed mert nem annak szánom illetve meghajlok tudásod előtt, de megpróbálom megváltoztatni előítéleted a kinai szutykokkal kapcsolatban. :R

Új hozzászólás Aktív témák