Hirdetés

Aktív témák

  • papsZa

    tag

    válasz papsZa #9837 üzenetére

    Gondoltam irok par sort a RS 160-rol. Meg kell mondjam nagyon tetszik a fejhallgato. A hazban ahol lakom majdnem mindenhol tokeletesen szol, kiveve, ha lemegyek foldszintre a radioado ala a konyhaba. Ott attol fuggoen hol es hogyan all fejem, vagy tokeletesen szol vagy nema csendben van, nincs atmenet, nincs sisterges vagy zaj. Nincs lehetosegem high-end hi-fi cuccon kipbrobalni, laptop fulhallgato kimeneten es ipod-on probaltam. Ugy vettem eszre, hogy mintha kicsit a mely hangok/basszus iranyaba el lenne tolodva. De ez szubjektiv, mivel korabban csak "sima" fulhallgatokat probaltam szoval nincs komoly viszonyitasi alapom. Gyarilag 600mah-s GP AAA-s akkuk jarnak hozza, amivel elvileg 24 orat mukodik. Tegnap volt az elso toltes, szoval nem tudok meg valos adatokrol beszamolni, eddig a gyarilag "(felig) toltott" akkukkal hasznaltam kb 6-8 orat, aztan gyors villogassal jelezte a fejhallgato, hogy merulnek az akkuk. A radioado egy korong alaku ado, nem tul nagy. Zsebbe nem igazan rakhato kenyelmesen szerintem, de hatizsakban siman elfer es muxik ket AA-s akkurol, pl utazaskor a taskaban lapulo mp3 lejatszora ra lehet dugni es elvezni a zenet. Ha akksi van az radioadoban es halozatra dugom, akkor tolti a benne levo akkukat. A toltokabel ugy van kialakitva, hogy utazni is lehessen vele, tobb kulonbozo aljzat csatlakoztathato az egyebkent pici adapterhez. Tovabba egyszerre lehet tolteni a fejhallgatot es a radioadot ha szukseges, a mellekelt Y kabellel.

    Szoval osszessegeben nekem pozitiv a benyomasom, plane, hogy most mar nyugodtan felallhatok az asztaltol, anelkul, hogy a vezetek lerantana a fejemrol. Kicsit szokatlan is :DD

    [ Szerkesztve ]

    HP 8710p

Aktív témák