Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Henk #13196 üzenetére

    Nem sík a talpa, viszont szintben vannak a hőcsövek. Eleve nem is rögzítettem elsőre, hanem megnéztem még azt is, hogy szép egyenletesen legyen rajta a paszta.
    Talán a középső, felső rögzítő csavart nem kellene annyira ráhúzni? :F Fóliát, baszki, hülye azért nem vagyok! :(( :N
    Én is ezért érdeklődtem itt, mert tudom, mennyire átb.szósak a tesztek (kivéve a magamfajta sajátokat, úgyhogy ez megy is logoutra), de csak linkeket kaptam, azzal meg partszakadás.
    Az hogy lehet, hogy alacsonyabb hőfokon még rendesen hűt, a magasabb hőt meg nem adja át? Pont a magasabb hőnek kéne jobban átmennie.

    Picturemaker: Hát nekem pont azért tetszett meg, mert a közvetlen hőcső-érintkezés elméletileg jobb hűtést garantál. Ahogy ez esetleg nem fexik rá, ugyanúgy előfordulhat az is, hogy egy "talpas"-ban nincs meg a szükséges érintkezés, és oda még pasztát sem nyomhatsz. Maradna a víz, ha nem azt látnám, hogy a léghűtők között a középmezőnyben vannak a hétköznapi ember számára elérhető vízhűtések.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák