Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    tiszteletem a PH kommunának!

    nagy váltásra készülődöm: 3 generáció AMD után (Duron-Athlon-Phenom) újra Intel felé veszem az irány: i5 2500K és ez alá szeretnék lapot, ebben kérem a tanácsotokat. amiket nézegettem eddig (hosszas keresgélés után) azok olyan egy árkategóriában vannak: ASUS P8P67 PRO ill. GIGABYTE P67A-UD4-B3.

    eddig szinte kizárólag ASUS lapjaim voltak (természetesen ez nem jelenti azt hogy ne lennék nyitott a váltásra) megbízhatóságban és kényelemben sose volt hiány és sose kellett olyan problémával megküzdenem amit egy kis BIOS piszkálgatás vagy update ne oldott volna meg, de az utóbbi időkben sok negatív véleményt hallottam róluk.

    ha van valami más lap is az adott árkategóriában, természetesen minden jó tanács érdekel, amit szeretnék: egy stabil rendszer ami elvisel egy kis tuningot is! CF vagy SLI nem kizárt, bár egyenlőre nem tervezem. a RAM amit választottam az egy Corsair Vengeance 8GB (2x2) 1600os Kit - bár gondolom ez szinte minden mostani lappal kompatibilis.

    előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Új hozzászólás Aktív témák