Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz dokar #2427 üzenetére

    Nincs indoka arra, hogy gyorsan hajtson! Ha sérült van nála akkor mentő viszi, ha súlyos akkor helikopter... akinél vmilyen súlyos sérült lenne és elkezd vele száguldozni az nem segítőkész hanem gyilkos... nem hiszem, hogy van olyan sofőr aki pl vezetés közben újraéleszt valakit vagy levezet egy szülést... Mentőben na ott lehet, de annak van egy pilács a tetején és egy kis hangszóró ami jelzi, hogy éppen siet.

    Faluból visz be vki beteget kórházba: na azt megértem mert ott nincs ügyelet és a mentő is későn érkezik de, hogy olyan városok között villogjanak le ahol rohammentő, ügyelet (műtő) is van na ott ez nem indokolt! (egyébként is beteget szállítani nem annyi, hogy bekötöm és kész... akit be lehet kötni azzal már sok baj nem lehet akkor meg nem kell sietni persze ha vki nem tudja kit milyen helyzetben kell fektetni/ültetni akkor biztos profin meg tudja állapítani, hogy neki most 200-al kell száguldania hogy a sz.rt is kirázza az utasából...).

    Szal ha sérült van: OMSZ, terhes feleség: OMSZ, ha még autóval szállítható akkor pedig nem kell sietni.

    Engedjük el őket: el is szoktam de amikor nem tudok hova húzódni és dudál akkor gyorsan meg tudom ám unni a dolgot... ott a szemközti sáv ha annyira nagymenő akkor előzzön meg (főút) ne foglalkozzon a szemből jövőkkel sem...

    Egyébként nem azok száguldoznak akiknek még esetleg ''okuk'' is lenne rá...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák