Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz amol #12866 üzenetére

    Valóban ott van, két vagy három szakaszon is, és tényleg nincs kiegészítő tábla. Az út nyomvonala kanyarodik, másra nem tudok gondolni, bár ezen az alapon kitehetnék a 100-as táblát az egész M7-re. Ha megpróbálnék logikát keresni a dologban, akkor azt mondanám, hogy ezeken a szakaszokon nagyságrendekkel több baleset volt, mint máshol, de ismerve a hazai viszonyokat, nem vagyok benne biztos, hogy tényleg ez van mögötte. Jelen állásban egyébként hajlamos vagyok magam is veszélyforrást látni ezekben a korlátozó táblákban, főleg, hogy a 3 sávból a külsőben általában kamionok mennek 90-nel, a két belső sávban pedig senki nem tartja be a korlátozást, és kíméletlenül ledarálják azt, aki megtenné. Én is el szoktam venni a gázt ezen a szakaszon, és lelassítok 120 körüli tempóra (a kevesebb már tényleg istenkísértés lenne a közlekedési morál tükrében), de rögtön villognak rám hátulról a középső sávban is.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák