Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz madgie #22702 üzenetére

    "Ne bántsd már, sugárzó jókedvvel fogja használni ;] :DDD "

    Ez nem bug, ez fícsör! Ez ám az igazán fényerős obi, sugárzásos rásegítéssel :DDD

    ati3x: "Nagyon kíváncsi leszek hogy müködik majd az e-pl1-en. Mármint mennyire fogom élvezni a full-manuál módot.. "

    Gondwana: "Hogymikvannak... Találtam egy üveget itt, a cégben. C-mount, tehát sürgősen adaptert kell hozzá kerítenem (ami Szerbiából kicsit más móka, itt se vatera, se e-bay), mert csak úgy a gép elé tartva ilyent tud, így néz ki, nominálisan 1" szenzorhoz tervezték, 75mm f/1.3."

    Nekem egy-másfél hete jött meg az ebayről rendelt 35mm f1.7-es C-mount 2/3"-es kamerához tervezett lencsém, s eddig nagyon élvezem.
    Legviccessebb az egészben, hogy volt összesen kb 6k HUF...

    Fujian és a kitobi, plusz tesztkép

    Csütörtök éjjel a Gellért-hegyen. Úton hazafelé, vékony kabátban átfagyva, egyszercsak megláttam a sejtelmes, a ködöt színesre festő fényt, s vonzani kezdett, mint egy bogarat. A képeket kézből lőttem, de a fényerős lencsének és a díszkivilágítás által megfestett ködnek és a hónak hála még éjszaka ellenére is kevésbé voltak bemozdulva a képek, mint a kitobival sokkal jobb fényviszonyok között is.
    A fényes köd és a lencse által elmosott szélek egyfajta álomvilág-hangulatot kölcsönöz néhány képnek.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák