Hirdetés

Aktív témák

  • Skipqer

    tag

    válasz hitman, #386 üzenetére

    Nagyon nem vagy képben :DD Vagdalózol itt össze vissza mindennel aminek köze nincs a témához! Mutass már nekem egyetlen SE okostelefont amibe joy van beépítve... Jah, az összerakás minőségéről meg inkább ne egy Nokiát hasonlítgassunk, az egyetlen gyártó aminek a mai napig recseg ropog lötyög az összes telefonjának valamelyik része.
    Nézd felőlem azt írnak amit akarnak, sajnos attól kezdve, hogy valaki támogatásával megy a szövegelés, nem lehet komolyan venni, nem húzhatod le, mert legközelebb már nem lesz melójuk... Nem egy olyan telefon volt aminél tiszta lehúzás a teszt, majd a végén mégis ott van az ''ajánlott'' logo. A kettő közt némi ellentétet vélek felvedezni...
    Aztán honnan a fenéből került most elő az N73 kamerája és kijelzője, amikor az előbb még az N80-ról volt szó? Javíts már ki kérlek ha tévedek, de mintha nem ugyan az lenne a kettő!
    De ami ennél az egésznél sokkal fontosabb én a saját két szememnek szoktam hinni. Menj el, nézd meg egymás mellett az SE P990-t és az N80-at vagy ha az tetszik jobban N73-at aztán majd utána térjünk vissza erre témára. Nekem már volt szerencsém tesztelgetni mind a kettőt egyszerre, azonos körülmények közt, majd ha ezt te is megtetted, vagy van esetleg normális érved, nem csak ''azt olvastam'', akkor szólj!
    Üdv!

Aktív témák