Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Moonwolf #9671 üzenetére

    Először is milyen külső vinyó :F Ált. elég nekik sima gyári kábel (usb2-be),amit adnak,Y akkor kell,ha nem pörög fel,ill gyári külsőket "belövik" a gyártók,h ne legyen gond ilyen téren.
    Szakik azt mondják,h ajánlott ennek ellenére Y kábelt használni usb2-be,az a biztos...,de ha nincsenek felpörgési gondok elvileg nem muszály,ill amit én tapasztaltam,h ettől még nem mentek tönkre,h rövid az nem baj :N ,az szokott gond lenni,ha túl hosszú és így nem kap elég tápot.
    Ha nagyon akarsz használhatsz Y-t biztos,ami biztos alapon,v olyan helyzetekre tartogatva vehetsz egyet (pár 100 Ft),amikor más gépen használod,v PC-n nem tudod hátlapi usb-be (abba kell),hanem csak előlapiba dudni,mert akkor elkélhet.
    3.0-ába meg nem nagyon kell,ill vannak olyan mobilrack,gyári külsők,amikhez alapból Y adnak,de néhánynál említi is a gyártó,h akkor dugja be mind2 végét,ha tápellátási gondok vannak

    (#9673) Moonwolf: ahhoz szerintem felesleges,de "bizitos ami biztos" alapon esetleg....
    sokkalom érte az 1k-t,máshol olcsóbb, egy sima (sz@r) usb2 kábelre nem érdemes ezreket külteni manapság :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák