Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ádika86

    aktív tag

    sziasztok! azt a tippet kaptam, hogy itt előbb találok megoldást :)

    szóval van egy wd my passport essential 120 gigás vinyóm (régebbi típusú).

    a gondom az, hogy kb. soha nem tudom normálisan leállítani, mert a win7 kiírja, hogy még valami program használja, pedig már a létező összes programot bezártam. ha épp sikerül 100-ból 1x, akkor is ha kihúzom olyan hangja van, mint ha csak szimplán kihúztam volna. XP-nél még hallatszott, ahogy rendesen leáll a vinyó. win7 alatt megy ugyanúgy tovább csak kiírja a tálcán, hogy eltávolítható. De mint mondtam ez nagyon ritka inkább kapom a jó öreg nem lehet leállítani, mert még valami program használja...... A WD spindown programot már próbáltam. az is egyfolytában a használja szöveget dobta csak angolul. mondjuk az legalább normálisan le is állította a winchestert.

    másik topicban azt mondták, hogy az unlocker nevű progit toljam rá és jó lesz. sajnos azonban így sem működik. kiírja ugyan, hogy mi használja a vinyót, rákattintok a "mind feloldása" gombra, elvileg meg is csinálja, de leválasztani ugyanúgy nem tudom. ha pedig visszamegyek megint kiírja ugyanazokat, amiket már az előbb elvileg feloldottam...

    itt egy kép róla:
    kép

    köszi előre is a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    Predator G3-571-77QK

Új hozzászólás Aktív témák