Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz littlemamba #4928 üzenetére

    Akkor már legyen 2T :) Tárhelyből sosem elég. Az argep.hu-t néztem, direkt ugyanabból a boltból, pl. Vox computer. Western Digital My Book Essential 2TB USB 3.0=29ezer, Western Digital My Book Essential 1,5TB=25ezer Szerintem 4 ezer forintot bőven megér a +500mega és az USB3. De más boltban van 26-27 körül 2T-s MyBook Essential, szóval nézhetjük úgy is, hogy 2eFt a +500mega, és 2eFt az USB3. Argep
    Nekem most ez van, a 2T-s USB3-as, szerintem jó cucc. Néha-néha meg lehet hallani a hangját, ha valaki nagyon figyeli, és egyébként csend van a szobában. PC venti hangja simán elnyomja. De, ha működés közben megfogod a házat, akkor lehet érezni, hogy egy 3.5"-s vinyó mozog benne. Nem rázkódik, vagy remeg, de azt lehet érezni, hogy valami 7200-al pörög odabent. Majd egyszer talán USB3-as kártyát is rakok a gépbe, de most csak DVD-ről másolok rá, ott meg úgysem venném észre. USB2-ről is megy, de csak a hozzá adott USB3-as kábellel, mert a kábelnek az a vége, amit a vinyóba kell dugni, nem kompatibilis az USB2-vel. ilyen De a másik vége, amit a PC-be kell dugni, az rendben van, szóval semmi gond. Viszont az USB3-as kártyával az lenne a gondom, hogy nem tudom előre kivezetni, és marhára macerás lenne állandóan bemászni a gép alá. Feltéve, ha elérne odáig a kábel, mert nem túl hosszú.
    Backupját, és egyéb limlom szoftvereit nem használom, azokról nem tudok nyilatkozni. Backuphoz nekem teljesen megfelel a Win7-be beépített backup, a többi szoftver pedig nem tudom mire jó :D
    Egy idő után, ha nem használod, teljesen leállítja a vinyót. Ami csak akkor kényelmetlen, ha el akarod távolítani, mert akkor előbb bekapcsol, felpörög, aztán közli, hogy mostmár kihúzhatod az USB-ből. Na, ilyenkor megint leáll, még mielőtt kihúznád. Szóval feleslegesen felpörög. De az jó, hogy lekapcsolja a vinyót. Így gyakorlatilag sosem kell kihúzni a konnektorból az adapterét.
    Másik dolog, nem tudom, neked számít-e, a tévém is gond nélkül felismeri.

    Egyébként hol adják 21-ért? Csak nem a pixmania?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák