Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalkerke

    aktív tag

    válasz Rely04 #20784 üzenetére

    Ahogy írtam én a 4TB-os verziót vettem meg (de gondolom ha a méretbeli különbséget leszámítjuk teéjesen ugyanolyan HDD van a 2TB-osban mint a 4TB-osban) és nálam csak két szempont volt, az egyik, hogy ne kelljen külön áramforrás hozzá, a másik pedig a kompakt 2,5" méret, és ezeknek ez a Maxtor tökéletesen megfelelt.
    Én azért ezt vettem mert ahogy írtam ismerősömnek ebből a verzióból van egy 1TB-os verziója, kinézetre teljesen ugyanúgy néz ki mint ezek a Maxtor-ok, de a Maxtor felirat helyett még Samsung felirat van rajta, de már Seagate HDD volt benne, mert akkor tájban zárult le a Samsung HDD üzletágának Seagate általi felvásárlása és még 1-2 évig a márkanevet használhatták, de a belső már Seagate volt(ami tudható volt abból is, hogy a HDD hátsó oldalán már az adatoknál csak Seagate-es dolgok voltak).
    Ez a HDD-je ismerősömnek idén júliusba lesz 3 éves és még mindig 100%-os, többek közt ez volt az oka, hogy a Maxtor HDD-t vettem, meg a jó ár sem volt mellékes + Maxtor HDD-re 3 év garancia van, amit sok magyar kereskedő nem ad meg, de ha vásárlás után regisztrálod a Seagate weboldalán a HDD-t (én így tettem, mert ahol vettem ők csak 2 év garanciát adtak) akkor megkapod a 3 év Seagate garanciát, ezért is tudom ajánlani.
    Fizikai jellemzőket tekintve is nagyon elégedett vagyok, mert a Maxtor HDD még több órás folyamatos használat mellett is alig melegedett fel, teljesen halktalan, anyagösszeszerelését tekintve szerintem megfelelő és nem kell neki külön tápegység.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák