Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz King Unique #20760 üzenetére

    Megvan. Tegnap 5 órán keresztül formázta a win10 ntfs -re. Persze rögtön rátette a Recycle bin-t. Na mindegy. Emlékeimben úgy élt hogy a Routerem alternatív Tomato Firmware-je csak Ext formátumot támogat, de a próba kedvéért rádugtam. Láss csodát, felismerte és látja a teljes 3 TB-ot. Még nem eresztettem rá a torrentet, remélem az is menni fog. Persze ha nem, nem fogok kétségbe esni az 1TB-os Adata HD 710 is Ext-re volt formázva, max ez is úgy lesz. Szóval öröm :) Ez ugye külső tápellátású Adata HM 900-as, ennek megfelelően csatlakoztattam az elektromos hálózathoz, de akkor még nem gyulladt ki a kék led, viszont mikor az Usb portba is bedugtam azonnal életre kelt és elég erős rezgéssel kezdett életjelet adni. Kicsit túl erősen is. Már kezdetem elhatározni hogy le fog kerülni az asztalról mert rezgése kicsit zavaró, de kb 3 perc után elcsendesedett. Nem tudom mi lesz torrentezés közben, remélem nem vadul be nagyon. Fogalmam sincs valójában milyen márkájú HDD-t rejt az Adata burkolata. Majd kiderítem. Az is lehet hogy 7200-al pörög azért zajosabb mint a régi ami 5400-al ment. Mindezt azért írtam le mert örülök, meg hátha valaki ilyet akar venni és info neki

Új hozzászólás Aktív témák