Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Leslie1019 #1706 üzenetére

    Nekem a Plextor volt a legdrágább és legszarabb írom, ahogy jöttek ki a FW ek, úgy lett egyre szarabb.
    Amit megírt lemezt (Meglátta az üreset) az tökéletes volt, mai napig megy.
    De nagyon válogatos volt.
    Mostmár tudni kell a plextorrol, hogy matricázik, tehát nem a plextor gyártja a belét, ez a 3,5 es meghajtókra vonatkozik, de gondolom a laptop tipusoknál is haosnló a gyakorlat.
    Én azt venném a helyedben amelyik a legolcsobb.
    Így kevesebbet buksz ha cserélni kell.
    LG, Samsung hogy melyik a jobb, passz.
    A mai világban szinte mindegy, mert nincs komoly különbség köztük.
    Még a Pioneer -t is szokták asztali gépes változatban dicsérni.
    Amikor azt a verzíót követtem, hogy a legolcsobbat vettem, akkor birta a legtovább.
    2 lg volt, az első 4 évet, a második, 2 évet, ment
    Most 1 samsung és egy ASUS van az asztali gépben, mind 2 nek ugyanaz az elektronikája, és a képességei is egyeznek.
    A teszteket amiket vétel elött olvastam a samsungot istenítették, hogy a leginkább ajánlott, az Asus t lehuzták, hogy a legszarabb, direkt ezért vettem meg, hogy mennyire igazak ezek a tesztek, és mind a 2 vel elégedett vagyok, leginkább RW ket írok a diuvx es asztali player miat.
    Egyikkel sincs semmi gond.

    OFF
    (#1711) Leslie1019
    Hát, korábban volt ez inkább jellemző.
    És talán a másfajta OS miatt, ma már a vas sem tér el sokban, amióta intel CPU kat tesznek bele.
    Ha a régi mac es feelinget akarod, akkor használtan szerezz be egy macbookot.
    Bár lehet annyi lesz, mint egy Pc lapos ujjonnan.

    Attól függ, hogy mire használod, hogy melyik a jobb, ha csak net film, e-mail web, akkor izlés dolga, ezt mind a 2 platform tökéletesen kielégíti.

    ON

    (#1714) gg72
    Vegyél WD ét abban tuti WD hdd van.

    (#1718) Pavlovsdog
    Én ugy tudom, hogy egy közönséges HDD van benne.
    Ha szét lehet rombolás nélkül szedni, akkor kapd szét, tedd be a hdd ét a gépedbe és mentd át a dolgokat.
    Majd viheted vissza.

    HA nem lehet így lementeni, akkor kerits egy hdd ét, amin elférnek a cuccok, és a szeríz ha egy kicsit is jóindulatú, akkor átmenti neked.

    (#1720) $mith
    Abból a szempontból éri meg, hogy biztosan megy külső táp nélkül is.

    (#1723) tknof1871
    Nem túl pontosak a hőmérőlk, ha kézrátétellel nem éget, akkor nincs gond.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák