Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz King Unique #13888 üzenetére

    Bocs, egy kicsit tényleg sok a kérdés már, de alig van most időm az alapos utánajárásra. A HD Sentinelről olvastam a kommentet, csak (a másik topik miatt is) bizonytalan voltam, hogy most akkor ez a program (az ingyenes verzió) mindegyik külső vinyóhoz jó-e.

    Egyébként meg pont a WD-s topik elején volt egy számítás arra, hogy nagyon hamar elérhető egy kritikus szint a parkolással/leállással, most nem is emlékszem - ráadásul ha mobilon nézem a PH-t, akkor nem ír a kommentekhez ki dátumot/időt, ez sem könnyíti meg a dolgom.

    Az én Toshibám pl. elég gyakran leáll, nagyon érezhető szokott lenni.

    Amúgy azért gondolkodom abban a Toshibában, mert egyrészt bevált, másrészt nem akarok többet költeni rá (így is drágább most, mint akkor volt, amikor vettem az elsőt), harmadrészt viszonylag gyorsan elérhető is lenne (értsd: valószínűleg holnap is). :) A többi fajta Toshibát nem is nagyon láttam mostanság, nem botlottam beléjük. Amúgy a tasak, amiben adják őket, mint már mondtam, külön (kis) előny. Eleve amíg a boltba ér a gyártótól, addig is jobban védi a vinyót.

    Köszi a válaszokat!

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák