Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz vmaxter #13089 üzenetére

    "Az eszköz gyorsabban működik, ha USB 3.0-ás portra csatlakoztatja" üzenetet ahogy említettem nekem is elődobta néhányszor notim 2 db usb3 portjából az egyikre, HD Tune-ban is max 40 MB/s körül olvasott, majd ismételt 2./3. rádugásra már felismerte rendesen és 80-90 MB/s (próbáld meg!)...szerintem nem rendesen ismerte fel, v hw-es gubanc, de igazából nem sok mindent tudtam vele kezdeni... :N Állítgatni is pl. registryben lehetne értékeket usb bejegyzéséknél, de mivel megjavult, nem szórakoztam vele.
    Usb portok áramelvétele is problémás volt Win 7 Ultimate x86 és x64 alatt, leválasztás után pörgött tovább minden 2,5" külsőm, ahogy Win 8 Pro alatt is, >>>ezt<<< a registry trükköt alkalmazva oldódott meg a dolog. De múltkor Win 7-et újra kellett húznom, egy Professional N verziót raktam fel, annál enélkül is rendesen működött leválasztás csodák csodájára...ez sajna windows, ez ilyen... :DDD

    Nem tudom fenti problémára van-e hasonló registry buhera, eddig nem találtam, utánaolvasgattam , volt ahol másik kábel oldotta meg a problémát, mert gyárival érdekes módon vmi nem stimmelt, v vinyót másik rackbe téve szintén rendesen felismerte, de eléggé szerteágazó lehet a lehetséges okok tárháza...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák