Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Manitou #10139 üzenetére

    Uhh, ez akkor kalandos volt, gratula a kitartásodért meg a bátorságért (és persze a többieknek is, ezt nem írtam!)... Én még ott voltam egyébként tuti, mikor beértél (még az eredményhirdetéskor is), mivel bikemagról egy hosszútávos srác vitt, őt vártam. Egy talpig sáros és meglehetősen hervadtnak tűnő emberkét láttam is az egyik esőszünetben lassú tempóban, bringát tolva átvonulni a parkolón a mosó felé, még az is lehet, hogy te voltál, de ugyebár a bringa színe nem tűnt fel a sártól... Azért a magas labdát nem tudom nem leütni: egyszer az a gond, hogy nincs víz, utána meg, hogy túl sok... ;)

    Az a frissítőpont tényleg furán volt megoldva, simán el tudom képzelni, hogy el lehetett menni mellette... :(

    Ja és jut eszembe, mikor mentem a bringámat lecsapatni kicsit, sorbanállás közben szembesültem azzal, hogy többen is fullos fürdést csaptak a "tusolónál". Abszolút nincs ellenemre a meztelen férfiak látványa, de azért mégiscsak kicsit meghökkentő volt. Mondjuk ha ez rendszeres szokás, lehet legközelebb többször is lemosom a bicót alaposan szép tisztára. :P

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák