Hirdetés

Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz Ariadne #10138 üzenetére

    Grat a résztvevőknek/teljesítőknek :R És természetesen Neked is :) :R
    Én csak vénemberrel találkoztam. A közép rajtjánál. Elég hátulról indultunk sajna. dqdb írt egy sms-t hogy a parkoló bejáratánál van/vagytok, amit kicsit későn észlelhettem, elgurultam arra, de nem láttam semmi ismerős bicajt, aztán meg még vissza kellett mennem a kocsihoz és lassan készülni a rajthoz. Azt hittem a végén tudunk csinálni képet. De sajna nem gondoltam hogy ennyire sokára érek be. Elég kalandos volt az utam.
    Az első itatóig viszonylag mentem, mondjuk ilyen 170-180-as pulzus befigyelt.
    Aztán még a második itatóig is viszonylag még nem a végén kullogtam. De a második itatónál meg akartam állni kicsit pihizni+enni és inni + kuléacsot feltölteni. 1 kulaccsal mentem ami csak 6,5 dl-es kb, hát marha kevés volt így. A második itatónál( amikor keresztül kellett menni a "kapun) meg nem álltam meg, végül utólag jöttem rá kb 500m múlva, hogy valószínűleg az lehetett az, de kaját nem láttam kipakolva( vagy csak nem vettem észre) csak vizet, azt nyújtott is egy szervező, azt elkaptam, de abban nem víz volt, hanme ez az enervites cucc, én meg inkább vizet kívántam volna, felét megittam aztán eldobtam, na és ami ezután következet az nem volt semmi. Elfogyott a vizem. maradt kb fél-1dl ( fel akartam ugye tölteni. Szép kis mászós szakasz jött, víz semmi, nem mertem csak apró kortyokat inni belőle. innen még kb 17km volt a következő frissítő, amit én kevesebbre saccoltam, így úgy vártam már a frissítő pontot, mint a messiást, aztán ahova tippeltem, onnan még kb 5 km-re volt végül :W Ezzen a szakaszon nem tudom hányszor álltam meg, de rendgetegszer, volt, hogy kifeküdtem szinte napozni, ott fennt állt a veszélye,hogy elalszok, mert olyan álmos/fáradt/szomlyas voltam, energiám se sok volt. Mivel nem volt vizem, nem mertem enni se. Így erőnlétileg is nagyon gatya voltam. Nagy nehezen elvergődtem azt a 17 km-t a 3. itatóig. Ott betoltam egy műzliszeletet, de először is bevedeltem egy csomó vizet, kulacs fel lett töltve, aztán éppen neki akartam látni a kajáláshoz, erre elkezdett szakadni az eső :W Az utolsó etapot szép kis dagonyázással töltöttem ez a szakasz szerintem 4-ed idő alatt megvolt mint az előző, a sár ellenére is, ha nincs sár jóval jobban lehetett volna engedni.,a verseny végén oda is jött egy srác, hogy lefotózhat-e, a sártól nem sok látszott belőlem, meg a bicajból sem. :DDD Az elején nem nagyon élveztem a sarat, mert kb -5-6 x beleverte totálba a szemembe, és kegyetlenül marta, szerencsére ekorra már volt vízem bőségesen így a szemembe locsolgattam a kulacsból, úgy ahogy kimosta. ( egy vázra rögzítős sárvédő nem ártott volna) Aztán a végén kezdtem élvezni a sras pályát is, előttem pont bukott egy srác,de nem lett semmi baja, nekem is volt pár elég necces szitum, de végül perecelés nélkül megúsztam.Sokszor olyan volt, mintha egy lekváron csúsznék lefele a géppel, egy alkalommal nagyon fékezni kellett volna, de hiába fékeztem, semmit nem lassultam, csak csúsztam a sártengerben, na ott egy pillanatra bevillant hogy ebből nagy bukta lesz, de aztán valahogy megfogtam a gépet. Volt egy olyan eset, amikor kb 30-35-el zúztam egy sáros szakaszon, amikor két srác megállt előttem az úton, de alig bírtam lelassítani, hogy kikerüljem őket. A sáros részen jó pár embert megelőztem, meg még a korábbi 2. szakaszon, amikor a lefelék voltak, ott is. Ott azért sokszor 50-re be tudtam gyorsulni, de azért észnél kellettt lenni egy két helyen. A sáros részen viszont ahol kövek is voltak, ott azért rendesen észnél kellett lenni, össze vissza csúszkált az első kerekem a köveken, meg a hátsó is. sáros részeken meg nem egyszer kifarolt a hátúlja, de úgy hohgy aaz esés garantált lett volna, de végül nem is tudom, hogy csak nem estem el.
    A lefeléket nagyrész élveztem, a felfelékből már nem sokat :DDD főleg a 3. szakaszt hagytam volna ki ebben a formában, víz nélkül :(

    halálfejes jelölésekhez szólva, középtávon is voltak érdekes jelölések
    Azt én sem értettem egy két helyen, annyi volt csak, hogy meredekebb volt, kő alig, és azok sem voltak vészesek, ott is frankón lehetett engedni neki. Aztán volt egy két nem halálfejes, ahova inkább illett volna, de nem volt az.

    Ja és a tarkóm az kb majdnem az egész versenyen fájt, lehet akn 4-4,5 óra alvás nem volt elégséges. Vagy a kevés víz és kaja miatt fájult meg a 3. szakaszon, onnan okozattabban kezdtem érezni. :W

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák