Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Egy páran biztos tudják, hogy kb. 1 hete szenvedek egy tetves Quad tuninggal.

    Ma este volt egy kis időm, és csináltam egy kis össze állítást a processzoromról.

    Akkor nézzük miről is van szó: linkelek 4 db képet, egy kis szöveggel. A képeken az "érdekes" infó pirossal be van keretezve.

    1. lépés:
    Minden alapon, gép bekapcs: Itt a kép!

    2. lépés:
    Visszavettem a szorzót 6-ra, az FSB-t pedig 400-ra emeltem: Itt a kép!
    Avagy hogyan csinált az Intel is X3-as processzort...

    3. lépés:
    Ezt látva indítsuk újra a gépet, BIOS-ba lépjünk be, és lám-lám, már 2(!) mag le van tiltva, nem is engedi "bekapcsolni" őket. (Erről van fénykép, de a telómon, majd d.e. felrakom.) Mindenesetre, ha nem lépek be a BIOS-ba, akkor is tanuja lehetek, méghozzá így: Itt a kép!
    Avagy, hogy lesz a Q betűből E betű...

    4. lépés:
    Csináljunk egy C-MOS Cleart, majd indítsuk el a gépet: Itt a kép!

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez mitől lehet. Már múlthéten is panaszkodtam, hogy az első perctől ezt csinálja a proci. Teljesen mind1, hogy sok vagy kevés (ha nagyon kevés, nem is bootol) a fesz, tök mindegy, hogy milyen szorzó, a lényeg, hogy kb. 325-ös FSB körül kezdődik valahol.

    Kezdek egy iciri-picirit morcos :((( lenni, mert ezt a procit itt vettem PH!-n, és ez volt mellékelve, de ezt nem a proci tulajdonosa, hanem WiZARD csinálta.

    Szóval várnám a javaslatokat! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák