Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Acsi #36591 üzenetére

    nekem volt h50-em. annyira, de annyira megutáltam, hogy minden létező platformot megragadok, hogy pocskondiázzam.
    minimális üzemóra után kerregett a vízpumpája. a 2. konfigom volt, alig ment. minden gagyi ventin, (mert akkor azok voltak még), gtx480 alapjáraton, stb, áthallatszott. visszavittem a kiskerbe. ment a nagykerbe, ahol a gyalogok azt üzenték, (majd 1 hónap rajta csücsülés után), hogy ez természetes, nem garanciális esemény...

    erre lehet azt mondani, hogy a nagyker volt a genya. de bakker, ilyen miért forgalmazhat egyáltalán ilyet? ez már had ne az én gondom legyen.
    mondták többen okosok a ph-n, hogy miért nem küldöm visssza a gyárnak, mert nagyon korrektek, rögtön küldenek cseredarabot.
    kisker vásárlás után, nagyker visszadobás után én mit postázgassak???? :F :(( :(((

    úgyhogy a corsair, h50, stb, nálam leírva. és ha még kell, 100x is leírom, mekkora genyák voltak...

    viszont hálával is kéne tartozzak(?), mert az indítotttóa be az egész passzív hűtés őrületelt....

    **

    úgyhogy kedves corsair: backup/6 :o

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák