Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz iMaverick #5604 üzenetére

    Igen, DTS és AC3 között igen nagy eltérés van, AC3 sem rossz, de a DTS hallhatóan jobban szól.

    Nálam is analóg világ van, főleg mert kivágtam a digit kimenetet az Audigy1 karimon. Gondolkodtam X-Fi szériás kari vásárlásán, (mert akkor már nem vennék újra Audigy-t) de drága, valamint külső DTS dekódert már nem lehet kapni, pár éve még voltak, ma már nincs sehol, max használtan elvétve. Amit ma kapni, az komplett erősítő, ilyen-olyan belső felépítéssel, gagyi IC-s, vagy 16 tranzisztoros 7.1-es komoly cucc.
    Az viszont nekem megint nem kell. Van most 3 darab sztereó, tranyós erősítőm, ezeket hajtja meg a kari, ezek meg a hangfalakat.

    Most fogom ezt a 3 erősítőt kiváltani 1 teljesen csövessel, már csak pár apró alkatrész érkezésére várok, minden fontos megjött hozzá, lassan csak össze kell raknom.

    Frankó lenne ezt a csöves cuccot külső dekóderrel meghajtani, mert sajnos az Audigy összeszed nálam valami zajt a proci tápköréből (biztosan onnan, mert proci terheléstől változik a zaj), amit az spdif kimenete nem vitt tovább. Csak hát azt meg kinyírtam... :K
    Most arra számítók, hogyha elkészül a csöves, azon még tisztábban, részletgazdagabban fog szólni ez a zaj. :U

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák