Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Sziasztok!
    Picit hosszú leszek, előre is bocs :B
    Most először akarnám pc-ről kitenni a filmet tévére. A kép kint is van, gond egy szál se vele. Ellenben a hanggal vannak gondjaim. Alaplapra dugtam egy toslink kábelt, a másik végét pedig egy lg házimoziszettbe. Van vele hang, de nem tökéletes az 5.1. Leszedtem egy dolby demo fájlt, ami sorban megszólaltatja a hangszórókat. Jobb első és bal első jó, a két hátsó nem megy, helyettük is a megfelelő oldali elsők szólnak amikor a hátsóknak kéne. A front egyáltalán nem szól, a subwoofer is csak akkor szól ha a két első, amikor a csak neki kéne akkor hallgat. Olyan mintha egy 2.1-es vagy egy sima 2.0-ás rendszer lenne.
    Ezt a demo fájlt rátettem pendrive-ra és a tévé beépítettjével lejátszva ugyanazon a házimozi rendszeren tökéletes minden hangszóró viselkedése. Mi a francot lehet csinálni, talán az alaplapi hangkártya lehet a hunyó? Ha igen, akkor mit és hogyan kéne azon beállítani?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák