Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • the dealer

    tag

    Sziasztok!

    Láttam múltkor milyen nagy vitatkozást indi'tottam el oldalakon keresztül a "melyik jobb az avc vagy a vc-1" kérdésemmel :) naggyából próbáltam követni. :) Igazából ha pontosi'tani kelett volna akkor talán ma már i'gy kérdeztem volna:
    -Egy 44Gb-os AVC vagy egy 44Gb-os VC-1-nek jobb a képmindősége?

    Most felmerült egy újabb kérdés nállam ami már fontosabb mint az előző:
    Az évek alatt észrevettem, hogy akadoznak kicsit néha a filmek szüleim samu full hd lcd
    tv-jén, mostanában olvastam, hogy ez attól lehet, hogy a film nem pont 25 fps-sel hanem kevesebbel megy. Ez igaz?

    Másik ami nem jó itthon, hogy én mindi'g a gépemet odaviszem a tv-hez és úgy csatlakoztatom rá egy HDMI kábelen keresztül és ilyenkor van egy kis probléma, mégpedig az, hogy csak 60Hz-en tudja megjeleni'teni a tv a filmet -benne is van a használati útmutatójába, hogy ha PC-ről nyomatom akkor csak ennyit tud- de amúgy tudja a 100Hz-es lejátszást.
    Most az ALDIs újságban találtam egy készüléket "Media-box" névvel -full hd 1080p-
    Ezzel a készülékkel át lehet hidalni úgy a 60Hz-es problémát, hogy egy hordozható vinyót rácsatlakoztatok a media-boxra usb-n keresztül és a media-box-ot pedig rányomom a tv-re?
    Mert ha i'gy már a tv tudna 100Hz-en menni akkor lehet megvennénk. ( 30K )

    Előre is köszi a választ! :R

    Real life is just a hobby.

Új hozzászólás Aktív témák