Hirdetés

Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz BBéci #29364 üzenetére

    Mondják csak, hallottam, amit hallottam. Mivel itt nemcsak egy jó minőségű 1,5m-es hálózati kábelről van szó, a Paksig-érv nem áll :)
    Szűrő-ügyben én sem igazán hittem az egészben, főleg, hogy neten is egymásnak ellentmondó tapasztalatokat olvasni + ilyesmiből van annyi féle, mint égen a csillag. Zoli magyarázatát próbálom átadni a többieknek: (A két csúcs: mindent aksiról üzemeltetni, vagy szinusz-generátorral újra előállítani az áramot. Ezek nekünk hétköznapi halandóknak szerintem nem jönnek szóba.) Azok a 100ezer alatti zavarszűrők, amik tekercsekkel oldják meg a szűrést, csökkentik a dinamikát, ezért nem jók. Az övében nincs tekercs, más módon működik, és valóban működik: sokkal nagyobb javulást ad mint villásdugó forgatás, vagy mindenféle kábelcserélgetések. A furcsa, hogy még sima tévéadás hangját is javította. Állítólag nem csak arról van szó, hogy a szinusz nem tökéletes, a villanydrótban a különböző nagyfrekvenciás zavarok, rádióadásokon kívül titkosszolgálati információk meg ki tudja mi is megy.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Aktív témák