Hirdetés

Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    egyelőre még mindig nem találtam egy boltot se ahol vannak raktáron JBL 178-as hangfalak. az egyik helyen ajánlottak egy ilyet: [link]

    "Az SCS178-nak nem igazán van ennyiért ellenfele. Jobb persze van bőven, de nem ennyiért. Ha egy picit szánsz rá többet, akkor kaphatsz egy minőségibb szettet. Itt már nem műanyag hangszórókkal szerelt dobozokat kapsz gyenge szubbal, hanem egy fáziskúpos mély-középpel, és egy 25mm-es nagyméretű selyem dóm magas-sugárzóval van felvértezve. Ezzel eltűnik ugyan a JBL által nyújtott csillogós magas hang, amit ugye azért ad, mert egy nagyobb lyuk keletkezett a keresztezési frekvencia létrejöttekor. Helyette egyenletesebb lesugárzott frekvenciákat, vagyis jobb hangminőséget kaphatunk. A lényeg meg valahol itt van, nem?
    A mély sugárzója is jobban megépített, erősebb, és könnyebb elhelyezkedést tesz lehetővé. A JBL Sub-ot jól el kell tenni a sarokba, különben kevésnek bizonyul. Én személy szerint szeretem az SCS178-at, mert árkategóriájában valóban kiemelkedő.
    Az előbb említett komolyabb szett a Mordaunt Short Carnival 5.1-es hangfal szettje.
    Minden plusz forintot megér a hangja, ha szánsz rá ennyit."

    ebből egy szót se értettem, de tényleg minden plusz forintot megér ez a szett? esetleg ennyiért egy jobb szettet tud ajánlani valaki? ezzel az erősítővel használnám: [link]

    tudom, hogy írtátok, hogy meg kéne hallgatni valahol, de most tekintsünk el ettől :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák