Hirdetés

Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz falco5 #10463 üzenetére

    Hát annál biztos jobb. Legalábbis a szatellitjei, az Onkyo mélyét nem hallottam, az lehet ütősebb.

    Volt már szerencsém ezt a kis JBL rendszert meghallgatni egész korrektül szól. Bennem is felvetődött, de mivel nem hosszú távra vennék "kis" hangdobozokat, vagyis mindenféleképpen fejleszteni akarom a rendszert, ezért fölös pénzkidobásnak tűnik a szememben.

    Most már belátom, hogy a HT-S6303 is az lett volna. Akkor már tényleg inkább a két kis Jamo nálam, és majd fejlesztek ha meglesz a pénz. És így inkább megveszem külön az 508-at. Egyébként az 508-al plusz azzal a JBL cuccal majdnem ugyanott vagy árban, mint a HT-S6303-al és annál azért szerintem jobban fog szólni.

    Amúgy volt egy Kenwood erősítőm, meg egy komplett Jamo E500 szettem, amiben a frontokat kicseréltem Jamo PJ FC-1000 frontokra. Szóval volt már "komolyabb" rendszerem, csak éppen nem mérhető a maiakhoz tudásban, ezt el kellett adnom munkakezdés miatt. De mostanában már nagyon hiányzik a minőségi(bb) hangzás, és elhatároztam, hogy újra lesz házi-mozim, most már lassan a keret is meg lesz rá.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák