Hirdetés

Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Arra gondoltam, hogy - bár itt nem szeretik az egybe cuccokat az emberek - vennék egy Onkyo HT-S6305-öt.

    Szerintetek ez már egy jó kiindulási alap ennyiért? Főleg az 508-as erősítő miatt.
    Természetesen később bővíteném mindenféleképpen, ez a felállás csak egy jó évig lenne így.

    Néztem az Onkyo 508-at külön, de úgy is majdnem 100 000 Ft, és ha csak valami normális frontokat vennék hozzá, akkor sem úsznám meg mondjuk 180-200k alatt, ez meg így most 160k lenne, vagy esetleg HT-S5305, vagy HT-S3305. Mindegyik tudja az 1.4-es HDMI-t, meg a Dolby True HD, Dolby Digital Plus és DTS HD kódolásokat.

    Csak az 508-assal szerelt erősítőn már nem csíptetős csatlakozók lennének, meg tudja az AB hangsugárzókra külön-külön jel szórását. Igazából nem tudom, hogy ezt az opciót használnám-e egyáltalán, de ártani nem árthat.

    Tudom, hogy nekem kell eldöntenem, hogy mire akarom majd használni, meg mekkora a keret, de ha most ti vennétek ennyiért valami rendszert, ti melyiket vennétek??

    Közben most vettem észre, hogy mások is ilyen rendszeren törik a fejüket, ezért nem jó munkahelyről fórumozni... :B

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák