Hirdetés

2014. április 17., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  Harcművészet topic

(#4651) freelanced válasza Gaboman (#4650) üzenetére

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv! Hát igazából Vác közeli, tehát Göd, Dunakeszi, Budapest ami jó lehet.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#4652) Gaboman válasza freelanced (#4651) üzenetére

Gaboman
(PH! nagyúr)

Látogass el egy edzésre megtekinteni milyen mennyire fog meg amit látsz.

AMD X4 Phenom II 960T Black Edition, Asrock FX990 Extreme 3, 8GB Corsair Vengeance 1600Mhz, Corsair TX850 V2, 1TB 7200rmp Green Edition, Sapphire 6870, Aerocool X-strike, BenQ G2420HDBL

(#4653) gergo5991 válasza freelanced (#4649) üzenetére

gergo5991
(tag)

élőben még nem, de sok videón láttam, hogy a krav maga az nagyon hatásos tud lenni.
[link]
[link]
ezen a csatornán van még sok inspriáló videó :D

(#4654) Integra válasza gergo5991 (#4653) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

számomra azért van ezekben a videókban varázslás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4655) Lokids

Lokids
(senior tag)

Hogy kell "beállítani" egy melegvizes fogvédőt?
Vettem egy Opro fogvédőt (1500-ért nem volt a legolcsóbb), majd az instrukciót követve 20 secig forrásban lévő vízbe tettem. Majd mikor ki akartam szedni kanállal, az olvadt műanyag ráragadt a kanálra és mikor megpróbáltam leszedni deformálódott és dobhattam ki. hogy kell ezeket kiszedni a vízből? Gondolom itt senki nem a kezével nyúlt a forró vízbe.
A zselés fogvédő jobb, mint a őre lágyuló? Érdemes inkább olyant venni? (Ha a fogaim védelméről van szó, akkor nem baj, ha 2-4x drágább)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4656) MMA87 válasza Lokids (#4655) üzenetére

MMA87
(őstag)

Nekem is ez a bajom. Vettem már minden fajtát, nyomom a fogamra mint állat még forrón, már fáj, de valahogy mindig kiesik edzés közben, rohadt idegesítő. Fújok egy nagyobbat ütésnél és ki akar esni...

"...A régi nepperekben legalább nem lehetett megbízni! A régi nepperekben még vót anyag!..."

(#4657) Integra válasza Lokids (#4655) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

jó kérdés, amivel te most szenvedsz, sok éve próbáltam, kidobtam a francba, többet nem veszek, nem is érdemes szerintem foglalkozni vele. van két komponensű felső védő, nagyon sokáig azzal edzettem, az masszív, stabil, felül 100%-ban a fogaidra, de csak felső.
ha alsó-felső kell, akkor ott csak a zselés marad, ezek viszont 6-8e csimpitallérba kerülnek. én mindenképpen erre fogok menni, mert muszáj, nem kell, hogy kiüssék a méregdrága fogaim egy nap box edzésen :DDD sajnos a biztonság az sokba kerül, megpróbáltam én is az olcsóbbakat, már nem marad más, csak ezek. de géles még nem volt a számban, majd megnézem, olvasok utána etc.. jobb ötletem nekem sincsen, még azért nem olyan sürgős, mert kezdő vagyok nagyon és nem eresztenek össze, az majd talán fél év múlva..

(#4658) MMA87 válasza Integra (#4657) üzenetére

MMA87
(őstag)

2komponensűt mennyire könnyű elb@szni?

"...A régi nepperekben legalább nem lehetett megbízni! A régi nepperekben még vót anyag!..."

(#4659) Lokids

Lokids
(senior tag)

A gélesről nem sok infót találtam eddig. :(

(#4660) Integra válasza MMA87 (#4658) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

szerencsére nem nagyon tudod :)
ilyet használtam anno, igaz, akkoriban még 3000 tallérba került csak. aztán felrakattam fogszabályzót és utána már nem tudtam visszatenni :D
kikevered, belekened és ráharapsz. közben kijön a trutyi oldalt meg ahol kell és úgy tartod bent, amíg megkeményedik. ugyanaz, mint amikor fogászaton leveszik a fogmintát, csak kicsit könnyebb elviselni. arra kell egyedül igazából figyelni, hogy nehogy túl nagyon ráharapj, mert simán leharapsz magáig a gumifelületig hátul a rágó fogaknál és akkor teljesen kijön hátul az anyag és a fogad hegye a gumival fog érintkezni.

(#4661) MMA87 válasza Integra (#4660) üzenetére

MMA87
(őstag)

Na majd kipróbálok egy ilyen 2 komponensűt, mert ezekkel a főzősekkel már a tököm kivan, soha nem sikerül 100%-osra. Most Everlast-ot vettem, ebből még vágni is kellett, túl hosszú volt hátul...

(#4662) Integra válasza MMA87 (#4661) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

van azért nagyon sok fajta. vannak fő online boltok, amiket figyelek és azokat olvasom, mint az mmawarehouse-t is (innen sok mindent szoktam venni), és ami tetszik, egyenként utána olvasok review-kat és videokat. most a shock doctor az, ami talán egy fokkal jobb és több lehet, mint a többi. ők úgy tűnik saját maguk fejlesztenek. ha megnézel egy ua vagy everlastot, szerintem ők meg megvesznek oem-től és szitázzák a saját logójukat rá..

sőt, asszem közben rájöttem a megoldásra, lemegyek a fogtechnikusomhoz, aki a fogszabályzóm csinálta és megkérem, hogy készítsen nekem gélt amit a fogminta levételhez használnak, vagy a megfelelő antibakteriális anyagot (ő tudni fogja mi kell) és a megvett fogvédőmbe azt kenjük, segít benne, majd a maradékot levágja, lepucolja megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#4663) Integra válasza MMA87 (#4661) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

pl ez egy jó védőnek tűnik
ebbe bele az anyag, amit a fogdoki nő kikever és kész. és ahogy látom, kellő mennyiségű levegő jut át rajta ráharapva is, ami szintén fontos egy dupla védőnél.
vagy ez

szakszerű bandázsolás, jók ezek a videók, hasznosak :)

[ Szerkesztve ]

(#4664) Lokids

Lokids
(senior tag)

Még néztem az opro-nak a gold és platina kifőzős cuccait. Azok már használhatónak tűnnek és elvileg tartót is adnak hozzá.

(#4665) Integra

Integra
(Jómunkásember)

nagyon jó cikk

(#4666) Integra válasza Integra (#4663) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

lol, ezt a bandázsolást meg sem lehet 3 méteres szalaggal csinálni, csak ezt :)

(#4667) MMA87 válasza Integra (#4666) üzenetére

MMA87
(őstag)

Épp mondani akartam, nekem 3m-s everlast van, kb lófaszra se elég.

Most látom, én is ugyanúgy kötöm ahogy az utolsó videón van, csak thai box-ra....Bár valahogy sose sikerül normálisan, szökőévente 2x :DDD

Lehet nem ezt a túlhype-olt everlast-ot kéne mindig venni...

[ Szerkesztve ]

(#4668) Integra válasza MMA87 (#4667) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

hogy túlhájpolt e, nem tudom, nekem meg egy ever green van, legalábbis ez van ráírva, de valszeg valami vietnámi munkás varrta, úgy is néz ki, a bebújtatót sem sikerült jól megcsinálni... :DDD
viszont nem találtam 4 méterest, csak 4.5-est. meg amilyen profin kinéz a videókon a bandázs... nekem meg össze vissza áll, pedig már egy ideje kötögetem :D

(#4669) Gaboman

Gaboman
(PH! nagyúr)

Soha nem volt gondom a bandázzsal, mindig jól fel tudom rakni úgy hogy ki sem lazul.
Lonsdale 2.5 méteres van.

AMD X4 Phenom II 960T Black Edition, Asrock FX990 Extreme 3, 8GB Corsair Vengeance 1600Mhz, Corsair TX850 V2, 1TB 7200rmp Green Edition, Sapphire 6870, Aerocool X-strike, BenQ G2420HDBL

(#4670) Integra válasza Gaboman (#4669) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

nekünk sem lazul ki, csak nem olyan szép és passzentos, mint a videókon :DDD

(#4671) MichaelSD válasza Integra (#4665) üzenetére

MichaelSD
(őstag)

Annyira azért nem. Bocs...
Iszonyat pontatlan a cikk. Először is japánban csak ju-jutsu van, jiu-jitsu nincs és nem is volt. Aki, picit is foglalkozott a jápán koryukkal, nem nem mond olyan hülyeséget, hogy a judosok azért nyertek, mert a ju-jutsusoknak csak "halálos" technikájuk volt. Totális hülyeség.
Az MMA jó "utcára" sem abból jön, hogy tényleg arra való. Aki volt már Brazilában pontosan tudja, hogy miért jó (bizonyos) esetekben ott és csak ott.
A mondanivalóval durva vonalakban egyetértek, annak ellenére, hogy ezt már régen megmondták.

KDE and Android User, Nexus 4 with Omnirom, Warframe Clan: Prime Tenno

(#4672) freelanced

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Van itt esetleg olyan aki vív, vagy vívott?

(#4673) MichaelSD válasza freelanced (#4672) üzenetére

MichaelSD
(őstag)

<-- felemeli kezét

(#4674) Integra válasza MichaelSD (#4671) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

jók az észrevételek, köszi, nekem nem mond sokat, hogy mi van japánban, mert nem érdekelnek a harcművészetek. de a lényeg, az szerintem jól kiolvasható és értelmezhető.

(#4675) Integra

Integra
(Jómunkásember)

van valakinek tapasztalata ezzel a zsákoló kesztyűvel?

(#4676) Lokids

Lokids
(senior tag)

Szerintetek melyik fogvédő a jobb?
Az opro gold vagy esetleg a shock doctor gel max

Hasonló ár. Esetleg a Rokon sportban van 4500-ért Opro Platina is.

Szerintetek?

(#4677) MMA87 válasza Integra (#4675) üzenetére

MMA87
(őstag)

Teljesen jó, nálunk 1-2 srác vett ilyet, 2-3 hónapja, még nem jött szét egyiknek sem :D

(#4678) Integra válasza MMA87 (#4677) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

bíztató, mert amiket eddig használtam teremben, azokat már nem szívesen húzom fel.. :DDD

(#4679) Integra válasza MMA87 (#4677) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

ja, bandázsról jut eszembe.. az everlastok nem eresztik a színüket? én ezt a szar evergreent már nemtom hányszor mostam, de még mindig fekete a kezem tőle :( :DDD gondolkodom, hogy fix helyett szerzek egy rugalmas 3 méteres bandázst, vagy 3.5 méterest.

(#4680) MMA87 válasza Integra (#4679) üzenetére

MMA87
(őstag)

Nekem sárga rugalmas van, egyáltalán nincs színe...

(#4681) Integra válasza MMA87 (#4680) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

megpróbálkozom egy rugalmassal én is, ma úgyis megyek venni zsákolókesztyűt.

(#4682) Integra válasza MMA87 (#4680) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

hát persze, hogy az everlast belebújtatója is rosszul van varrva :DDD na de sebaj, majd anyum szétszedi és átvarrja jól :) 4.5 méteres rugalmasat vettem, ehhez meg xl-es kesztyűt, ez így elég masszívnak tűnt első érzésre, remélem jobb lesz, mint amivel eddig szenvedtem..

a fogvédő témához.
most megnéztem a sima, a géles és a két komponensű fogvédőt alaposabban, vagy 20 féle volt a boltban. az olcsótól a 20ezresig. a simát és a két komponensűt kiveséztük, hagyjuk is. a géles, ami itt a legtöbbeket érdekel. ezt is főzni kell, felveszi a foglenyomatod. de! csak a foglenyomatod, tehát alapvetően elfog ez is mozogni. hiszen ráharapsz, addig ok, a fogaid alja benne lesz a fogvédőben, de elcsúszhat. annyival "jobb" a két komponensűnél,hogy ha elsőre elrontod, még kétszer, háromszor újra próbálkozhatsz vele, amíg a két komponensűnél meg csak egy próba van.
most, hogy láttam élőben, én azt fogom csinálni, hogy veszek egy alap, de nagy gélest és azzal megyek fogorvosomhoz és vele egyik este megcsináljuk a pontos kiöntést. amire nagyon figyelni kell, és tényleg figyeljetek oda, hogy maga a fogvédő legyen kellően nagy hozzá, továbbá legyen kellően nagy lélegző nyílás rajta, különben hajtás közben nem lesz elég levegő :)

(#4683) MMA87 válasza Integra (#4682) üzenetére

MMA87
(őstag)

Rosszul van varva??? Azt hogy? Nekem mindig jól jön ki...

De mondom, én nem veszek még1x rugalmasat se, nem látom értelmét..

(#4684) Integra válasza MMA87 (#4683) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

ahova bedugod a hüvejkujjad, nincsen "elfordítva" csak egymásra hajtva és úgy megvarrva. így egy helyen vág az ujjba, ahol az anyagnak muszáj megfordulnia. nem nagy dolog, de engem zavar :)
a fixnél csak jobb lehet :DDD

(#4685) Integra válasza MMA87 (#4683) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

határozottan jobb nekem a rugalmas bandázs, sokkal jobban tartott. és a kesztyű is jó volt. de ma rohadt kemény zsákhoz volt csak szerencsém az elején, jobb csuklóm érzem is :( nem is értem minek tesznek fel ilyen gyilkosat lógni....

(#4686) freelanced

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Amúgy van itt olyan aki mezítláb űzi az adott sportot? Mennyire durvák a vízhólyagok stb? A neten láttam pár szépet, főleg kendonál. Nektek mi a tapasztalat?

Bár gondolom ez változó....

(#4687) Lokids válasza freelanced (#4686) üzenetére

Lokids
(senior tag)

Nekem kemponél parkettán 1 edzés után lejött a nagylábujjamról a bőr. De visszanőt. Aztán megint lejött. De visszanő :D
Amúgy egy idő után felkeményedik és nem lesz gond. sőt pont ez a cél, hogy felkeményedjen.

(#4688) freelanced válasza Lokids (#4687) üzenetére

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Értem. De addig mivel lehet/érdemes kezelni, hogy viszonylag ne okozzon nagy gondot, ne fertőződjön el, gyorsan gyógyuljon?

(#4689) Hatchet válasza freelanced (#4688) üzenetére

Hatchet
(lelkes újonc)

Fürdés után bármilyen bőrfertőtlenítő és utána vmilyen gyulladáscsökkentő krém (pl. körömvirág). 1-2 hónap és felkeményedik majd a talpad és nem fognak leszakadni a hólyagok/bőrkeményedések már. Addig meg ragaszd le edzésen őket.

(szerk. helyesírás)

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#4690) freelanced válasza Hatchet (#4689) üzenetére

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Igen erre gondoltam csak szerintem a parkettán az oldalra csúszások miatt hamar feljönne. Lehet, hogy beszerzek valamiféle bandázst. Nem akarok puhánynak tűnni de szerintem ha durvább alakul ki az tud fájni rendesen, bár kár előre ezzel foglalkozni, majd kiderül.

Meg azon csodálkoztam, hogy van valami saját módszer a kiáltásokra? Mert elég durván csinálja néhány ember és mégse rekednek be utána, tehát vagy valami más módszert alkalmaznak vagy ennyire megszokta a torkuk?

[ Szerkesztve ]

(#4691) Hatchet válasza freelanced (#4690) üzenetére

Hatchet
(lelkes újonc)

Első körben próbáld meg, hogy ragtapaszt teszel a leszakadt részre és edzés előtt körbetekered 2-3-szor leukoplaszttal az egész lábfejed körül (ne túl szorosra, mert elszorít és kellemetlen lesz mozogni). Az soha nem jön le :D
Nem puhaság, nincs hozzászokva a talpad.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#4692) freelanced válasza Hatchet (#4691) üzenetére

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Igen lehet, hogy ez lesz bár van akin láttam ilyen zokni félét meg bandázst, majd utánakérdezek tőlük is.

(#4693) MichaelSD válasza freelanced (#4692) üzenetére

MichaelSD
(őstag)

2 hónap és nem fog lejönni. :) Nekem nagyon nem bírta a lábam, de a bőröm érzékeny ilyenekre.

(#4694) Integra válasza freelanced (#4692) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

az a belebújós zokniféleség inkább orvosi bokamerevítő szokott lenni. viszonylag drága mulatság. ha akarsz, vegyél bandázst.

(#4695) freelanced válasza MichaelSD (#4693) üzenetére

freelanced
(őstag)
LOGOUT blog

Értem köszönöm. És neked mennyire voltak durvák? Hagytál ki miatta?

Igen lehet, hogy majd bandázs lesz belőle. Amúgy a leokoplaszt alá mit érdemes rakni? Kis gézt? Mert gondolom nem jó csak ugy raragasztani.

(#4696) Integra

Integra
(Jómunkásember)

végre bandázs bebújó átvarrása pipa, most fasza :)

(#4697) MichaelSD válasza freelanced (#4695) üzenetére

MichaelSD
(őstag)

Csak leukoplasztot, ami jól ráragad a bőrre. Bármit teszel alá, le fog jönni.

(#4698) MMA87

MMA87
(őstag)

Szerintetek az milyen, hogy valaki roid-ot tol heti 3 thai box és 2 súlyzós edzés mellé?

(#4699) Integra válasza MMA87 (#4698) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

hogy kedves egészségére :K
mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja, saját felelőssége

[ Szerkesztve ]

(#4700) Integra

Integra
(Jómunkásember)

tudja netán valaki, hogy ezt a vaszil lomacsenko meccset ma mi fogja közvetíteni?

(#4701) Integra

Integra
(Jómunkásember)

ennyi egy utcai bunyó
szöveg

[ Szerkesztve ]

(#4702) Integra

Integra
(Jómunkásember)

szép volt Zsolti!! :)

(#4703) MMA87 válasza Integra (#4702) üzenetére

MMA87
(őstag)

Szépen távozott :)

(#4704) nincsisbéla

nincsisbéla
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Szevasztok!
Van itt valaki, akik kung-fu-zik? Mennyire komoly sport? Mennyi a küzdelem? Csak mert mma edzések előtt a termben kung-fu zajlik és mindig csak rögögünk rajtuk, de én mondom a haveroknak, hogy lehet, hogy levernének minket 10mp alatt, hiába csak "hadonászni" látjuk őket... :)
Nos?

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#4705) BE4GLE válasza nincsisbéla (#4704) üzenetére

BE4GLE
(kvázi-tag)

"Mennyire komoly sport?"
Régen kung-fuztam és én a kérdésedre a következőképpen válaszolnék:
Minden sport annyira komoly, amennyire te komolyan veszed.
"Mennyi a küzdelem?"
Stílusa, edzőterme válogatja. Nagyon sok kung-fu ágazat van. Amikor épp "hadonászni" látod őket, talán épp egy formagyakorlatot csinálnak. Lehet, hogy kifejezetten önvédelmi célzatú az edzés, vagy csak a mozgásért csinálják, puszta élvezetből. Nyilván nem fogják egymást bucira püfölni az edzésen, ha nem akarnak ringbe szállni. Mozdulatsorokat gyakorolnak, amelyek adott esetben kihúzhatják őket a bajból. Engem is mentett már meg egy-egy tanult fogás.
"mindig csak röhögünk rajtuk"
Ezt azért ne tegyétek. ;)

Samsung 300E5Z-S07 notebook, Samsung Galaxy S Advance smartphone

(#4706) brownus válasza Integra (#4702) üzenetére

brownus
(PH! addikt)

nem semmi, ha ismered Lengyel Zolit, sok éve volt, hogy ő helyettesítette Atillát és/vagy Matyit mikor jártam km-re, most nézem a fácsén, hogy expert 2 lett :Y :R

sajnálom, hogy régen abbahagytam, de az a kurva szétszakadás még itt is... leléptek zuglóból, ki a pitsába, majd a batyin, aztán már nem is tudom merre voltak...

látom, a klinikák mellett van edzés, folyamatos felvétel, asszem erőt veszek magamon és elmegyek! nagyon hiányzik, hogy a feszültséget ilyen formában is kiizzadjam magamból! Szabó Balázs az instruktor, őt ismered? Te csinálod még a km-et?

(#4708) Integra válasza brownus (#4706) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

nem csinálom, pedig nekem is most kellett volna velük e2-re vizsgáznom, de engem már ez a vizsgázósdi nem érdekel, nem ebből élek. de majd egyszer ha kedvem lesz, kirepülök izraelbe és leteszem az expertet én is, nem igazán fontos ez számomra jelenleg.
balázs nagyon jó barátom, és profi, bátran ajánlom :K
nem, egy ideje már boxolok (a kettlebell és crossfit mellett). nem akarok kiégni ha km-ről van szó, kell a más, az új, ráadásul azt is gondolom, hogy ha valaki nem tud rendesen, legalább középhaladó szinten boxolni, akkor az semmihez sem ért igazán, mert a box a bunyó alfája és omegája, az alap. hiába épül a km kézi része is boxra, mert ugye imi maga is box bajnok volt, mégsem ugyanaz. egy jó boxoló ellen nagyon nehéz. egy jó km-es ellen, aki még boxolni is betyárosan tud, nagy lehet a baj.

(#4709) brownus válasza Integra (#4708) üzenetére

brownus
(PH! addikt)

jesus, expert1 vagy? :R
ok! ha szükségem lesz egy két lábon járó gyilkoló biorobotra, akkor Neked szólok:D

[ Szerkesztve ]

(#4710) Integra válasza brownus (#4709) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

nem, azt sem tettem már le :)

(#4711) Louro

Louro
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nemrég váltottam helyet és most jutottam el odáig, hogy kell valami, ami átmozgat, levezeti a napi streszt. Néha-néha eljártam edzőterembe futni, átmozgatni magam, de nem az igazi. Nincs igazi motiváció. MEg hát a stresszt se oldotta megfelelően.

Nézegettem és a közelemben a Rokko Gym-et találtam, ahol van thai box is. Baromira nem vagyok kinyújtva, így tudom, hogy szenvedős lesz 30 felett, de nem is az a cél, hogy bajnokságon dobogós legyek. Szeretnék nem ennyire "merev" lenni, szeretnék kicsit alakot formálni, izmot építeni (tisztában vagyok, hogy nem vagyok bodybuilder alkat, de egy minimális rám férne :) ). Na meg a stresszoldás. Otthon már a falat ütném mérgemben és ezt inkább máshol tenném meg :DDD

Szerintetek jó kis hely vagy kérdéses?

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#4712) MMA87 válasza Louro (#4711) üzenetére

MMA87
(őstag)

Abszolút jó hely, BP-en az egyik legjobb szerintem. Én Szív utcába Re-GYM-be járok, de Rokkosok felől is sok jót hallok. Jók az edzők, az edzések, jó a terem (felszereltség stb....)

(#4713) Louro válasza MMA87 (#4712) üzenetére

Louro
(senior tag)
LOGOUT blog

Köszönöm az infót. A Re-Gym tényleg sok helyen ajánlott, de nekem fontos, hogy ne utazzak még ezért is 1 órát oda és egy órát haza. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így :)

(#4714) MMA87 válasza Louro (#4713) üzenetére

MMA87
(őstag)

Nyugodtan vágj bele, mind2 klub normális, nem kell parázni semmitől. :)

(#4715) Integra válasza Louro (#4711) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

jó ez, hajrá :)
ha kellően kitartó vagy, adsz magadnak 2-3 évet és becsülettel jársz edzésekre, akkor lesz eredménye :) rugalmassághoz, hajlékonysághoz pedig bátran ajánlom a bikram jógát, isteni :)

(#4716) nincsisbéla válasza Louro (#4711) üzenetére

nincsisbéla
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Én is csak ajánlani tudom, felszerelésre szerintem a legjobb terem pesten, és a közeg is normális! ;)

Mentalita'

(#4717) Louro

Louro
(senior tag)
LOGOUT blog

Köszönöm szépen a bíztatásokat. Úgy érzem az átmozgatás elé került megint a stresszfaktor. Muszáj levezetnem, mert ma, munkahelyen megint egy egerem bánta :( (Bátor vagyok, hogy egy egeret el tudok rontani :) ).

Ma készülök felhívni őket, hogy a kezdő csoportba mikor tudok jelentkezni/csatlakozni. Remélem nem fog hónapokkal elcsúszni.

(#4718) nincsisbéla válasza Louro (#4717) üzenetére

nincsisbéla
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Őőő, amúgy nem feltétlenül kell eröltetni a kezdő csoportot, szerintem ha egy haladó normális brigádba kerülsz, akkor segítenek, és ugye itt is, mint mindenre igaz: tanulni a jobbtól lehet. /persze nem árt az edzés elején tisztázni mindenkivel, hogy kezdő vagy, és akkor nem fog kellemetlen meglepetés érni a küzdelem résznél ráadásul az edző is kiemelten figyel rád./ Egy-két monokli meg amúgy is csajozós! ;)

Mentalita'

(#4719) Louro válasza nincsisbéla (#4718) üzenetére

Louro
(senior tag)
LOGOUT blog

Csajozni már nem kell. Meggyűrűztem, akit meg kellett :DDD Régen már-már hiperaktív voltam, de tök rossz, hogy 30-on túl iszonyat belassultam. Kell a mozgás, mert megavasodok a székben.

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  Harcművészet topic
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.