Hirdetés

2014. április 25., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

(#7251) SityiSXT válasza kraftxld (#7250) üzenetére

SityiSXT
(fanatikus tag)

Köszi, de nincs, és a Mac nem Linux ;) Akar a fene kézzel bohóckodni, de hát a helyzet sajna adott...

(#7252) kraftxld válasza SityiSXT (#7251) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mek elekkel is kompatibilis :)

MCSE+M/S, MCITP, VCP5 - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#7253) SityiSXT válasza kraftxld (#7252) üzenetére

SityiSXT
(fanatikus tag)

Köszi, ezt jó tudni. De SCCM továbbra sincs... :B

(#7254) kraftxld válasza SityiSXT (#7253) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mek szerver van a hálón?

MCSE+M/S, MCITP, VCP5 - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#7255) SityiSXT válasza kraftxld (#7254) üzenetére

SityiSXT
(fanatikus tag)

Van, az a helyi Apple Update Server. Workgroup Managerben minden gép arra van átállítva, hogy azt használja. Emellett van egy szedett-vedett AD is, de azzal nem vagyok kisegítve.

(#7256) KaiotEch

KaiotEch
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Üdv. Kollégák tudnátok mondani egy olyan üzleti vírusírtót, ami ingyenes és esetleg hálózati management-je is van? :R

A NetBIOS az az Internetnek a BIOS-a?

(#7257) kraftxld válasza KaiotEch (#7256) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Comodo meg az MSE ingyenes, de egyikhez sincs központi konzol.

(#7258) bugizozi válasza kraftxld (#7257) üzenetére

bugizozi
(senior tag)

Hallottam olyat, hogy az MSE-nek van olyan korlátja, hogy üzleti környezetben csak 10 gépre lehet feltelepíteni ingyen afölött meg használj System Centert. Ez valós vagy csak mendemonda? :B

Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#7259) kraftxld válasza bugizozi (#7258) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Valós, EULA-ban benne van, ellenőrízve még sehol nem láttam.
Kicsit ellentmondásos a dolog nekem, mert pl ha valahol találnak 11db telepített MSE-t azt mondják, hogy oké az első 10 ingyenes de vegyél egyet az ingyenesből, hogy meglegyen a licensz? :) Bár licensingnél a fene se tudja.

(#7260) bugizozi válasza kraftxld (#7259) üzenetére

bugizozi
(senior tag)

Naigen... :)
És amugy valaki látott már olyan céget ahol MSE-t használnak? Mennyire megbízható?

Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#7261) VeryByte válasza bugizozi (#7260) üzenetére

VeryByte
(fanatikus tag)

Kicsiknél teljesen.
Nagyoknál úgyis a menedzselhetőség a fontos, ott meg mondjuk McAfee, vagy kinek mi a szimpatikus.

Sony Xperia Z (4.3), Samsung GT-P7500 (4.0.4), Google Nexus S (4.1.2), Sony Xperia SP (4.3)

(#7262) E.Kaufmann

E.Kaufmann
(fanatikus tag)

Tudom, az outlook 2003-at is ki kell vágni a 3.14csába, de mi a fenérét csinálhatja mostanában egy 2003-as outlook hogy az elküldött üzenetnek csak az első sora megy át?

(#7263) KaiotEch válasza E.Kaufmann (#7262) üzenetére

KaiotEch
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Neem kell nagyon is jó az. Próbáltad újra létrehozni a fiókot, vagy újrarakni a zótlokot?

(#7264) E.Kaufmann válasza KaiotEch (#7263) üzenetére

E.Kaufmann
(fanatikus tag)

Még eddig csak a javítást. Valamint ritkán jön elő. Az a gond, hogy pl nekem nem is jön elő, ha űlök a gép elé. Persze én vagyok a hülye, mert nem jó.

(#7265) KaiotEch válasza E.Kaufmann (#7264) üzenetére

KaiotEch
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ja ez ismerős. Nálunk a 2010-ben van, hogy "Én elküldtem, mégsincs ott az elküldöttekbe". Mert nem kü... "DE ELKÜLDTEM!"

(#7266) InfiniteReality válasza KaiotEch (#7265) üzenetére

InfiniteReality
(őstag)

----

Félrement

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#7267) InfiniteReality

InfiniteReality
(őstag)

Olyan embert kérdezek aki már konkrétan csinált ilyet:

WDS szerverről (2008R2) való telepítés esetén a telepítő felkapja-e az image Windows\Panther könyvtárában lévő unattend.xml file-t és végrehajtja-e, vagy mindenképp hozzá kell rendelni egy unattend.xml file-t a WDS szerveren az adott image-hez?
Ez fontos kérdés, mert a WDS szervert nem én piszkálom, és nem akarok rohangászni másokhoz emiatt. Maga a telepítés nem lesz teljesen érintésmentes, igazából egyetlen dolog lesz az unattend.xml-ben, mégpedig a rendkivül fontos CopyProfile opció. Ezt leszámítva teljesen hagyományos (végigkattintgatós) telepítést szeretnénk.
Az is gáz, hogy ezt a CopyProfile opciót nem lehet a parancssoros sysprep oobe generalize esetén megadni, illetve meg lehet, de a CopyProfile opció ilyenkor még nem érvényesül (a MS leírásai és sok fórumban leírtak ellenére).
Úgy látszik a CopyProfile dolgot mindenképp az installkor teszi meg, és nem lehet megadni előre, hogy tegye ezt meg. Tehát installkor kell "felkapja" az unattend.xml-t amiben ez az opció benne van.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7268) VeryByte

VeryByte
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Van egy tartományom.
Viszont van néhány virtuális szerverem Hyper-V alatt amik tesztelési célt szolgálnak és nincsenek beléptetve a tartományba és nem is szeretném beléptetni őket.
Van-e arra lehetőség hogy csináljak egy <nem tartományi szerver>\<helyi felhasználó> - <tartomány>\<tartományi felhasználó> mapping-et, és ha igen, merre kutakodjak?
Az egésznek az értelme a mondjuk a <nem tartományi szerver>\c$ elérése lenne valami fájlkezelőből.
(Utálom mindig beírni a hitelesítő adatokat, illetve ha ez menne, akkor használhatnám a saját gépem ujjlenyomat olvasóját a belépéshez.)
Simán lustaság az egész, de a témakör érdekel.

Sony Xperia Z (4.3), Samsung GT-P7500 (4.0.4), Google Nexus S (4.1.2), Sony Xperia SP (4.3)

(#7269) DopeBob

DopeBob
(PH! addikt)

Sziasztok,

Windows 8.1-et szeretnék downgradelni Win7-re. Ezt lehet már kulturáltan csinálni, vagy még mindig úgy megy mint korábban? Szerezzél valahonnan telepítő médiát, meg persze kulcsot, amivel aktiválod... :F

MZ/X

(#7270) kraftxld válasza VeryByte (#7268) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mi miatt nem szeretnéd tartományba rakni? Simán mehetnek a teszt szerverek is oda, max kitörlöd később.
Amúgy két helyen érdemes nézelődni:
1, parancssorban: cmdkey /?
2, Credential manager a vezérlőpultban.

(#7271) kraftxld válasza DopeBob (#7269) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

OEM licensz vagy valami normálisabb?

(#7272) VeryByte válasza kraftxld (#7270) üzenetére

VeryByte
(fanatikus tag)

Mert mondjuk ezekre nem kell semmi group policy-nak lemennie, nem kell felmennie automatikusan a vírusirtónak, stb...
Persze, tehetném másik OU-ba, de egyszerűbb így az életem. :-)

A többit pedig köszi. :-)

(#7273) kraftxld válasza VeryByte (#7272) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Csinálsz egy játszóház OU-t, abba belerakod a tesztszervereket, letiltod a group policy öröklést, kész :)

(#7274) DopeBob válasza kraftxld (#7271) üzenetére

DopeBob
(PH! addikt)

OEM

MZ/X

(#7275) kraftxld válasza DopeBob (#7274) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen, a szokásos, keríts valahonnan lemezt meg kulcsot, ha nem aktiválódik akkor telefon, elsírod a bánatod, hogy downgrade van, majd megoldják.
[link]

(#7276) DopeBob válasza kraftxld (#7275) üzenetére

DopeBob
(PH! addikt)

Ez még mindig szánalmas akkor... le nem fognak tiltani egy olyan Win7 kulcsot, amivel aktiválok pár gépet? :D

MZ/X

(#7277) kraftxld válasza DopeBob (#7276) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ők akarták így, max addig hívogatod őket amíg be nem aktiválják :)

(#7278) InfiniteReality

InfiniteReality
(őstag)

Valaki találkozott már ilyennel?

2008 R2-es szerverek, domain környezet
Exchange 2010
Outlook 2010

A profil úgy van beállítva, hogy az Exchange-hez kapcsolódik online módon.
Ugyanebben a profilban van egy másik IMAP/SMTP account is beállítva. Ha úgy próbálnék levelet küldeni ebből az IMAP accountból, hogy abban kép is van (akár beillesztve, akár csatolmányként), akkor az üzenet bekerül az Exchange account Outboxába és be is ragad oda (nem megy el). Ha kép nélkül próbálok levelet küldeni, akkor megy.
Ha egy másik profilban beállítom ezt az IMAP/SMTP accountot (úgy hogy az Exchange nincs benne), akkor kimegy a levél úgy is ha kép van benne.

Az Exchange+IMAP/SMTP-s profilban normál működéskor mindenképp az Exchange Outboxába kerül a levél akkor is, ha a másik accountról küldünk.

Egyszóval mi a megoldás erre a problémára? Valaki futott már ilyenbe bele? Alap dolgok (úgymint profil újrakreálás) megvoltak.

(#7279) InfiniteReality válasza InfiniteReality (#7278) üzenetére

InfiniteReality
(őstag)

Közben nehezen sikerült ráakadni, Exchange 2010 SP3 update rollup 1-ben javításra került ez a hiba.
De mivel séma módosítással is jár, így nem annyira fájdalommentes.

http://support.microsoft.com/kb/2816934

(#7280) Snoop-y válasza InfiniteReality (#7278) üzenetére

Snoop-y
(őstag)

A user outboxban ragadnak a levelek? Exchange oldalon latszik valami a logban?
Az exchanges accountrol mukodik az attachment kuldes?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7281) Hedgehanter

Hedgehanter
(őstag)
LOGOUT blog

IBM Blade LS41 server es nem tudom mukodesre birni a 100Mb/s switchen. Nincs benne opcio a 100Mb/s-re?? Auto setting-en nem negotiate semmit.

Lehet ezeket a szervereket hardcodolni 100Mb/s-re valahogyan?

Ja a Gigabit switchen megy frankon.,..

[ Szerkesztve ]

(#7282) InfiniteReality válasza Snoop-y (#7280) üzenetére

InfiniteReality
(őstag)

Exchange accountról semmi probléma nincs, csak akkor van gond, ha az IMAP/SMTP accountról küldünk és abban kép van beágyazva vagy attachmentként.
Exchange szervereket nem én pippantom, így Exch logban nem tudom mi látszik.

(#7283) DopeBob

DopeBob
(PH! addikt)

Sziasztok, van pár gépem, ami lefagy. Az egér mozog, nincs BSOD, nincs memory dump... HW hiba kizárva, már cserélve lettek. Szoftverekből van fent kb 10, több is fut egyszerre. mind kell, XP alatt nem volt gond soha, nemrég váltottunk. Terhelés gond nincs, event logban semmi. "kicsit" megnehezíti a hibakeresést, hogy 1-2 havonta kb 1x jelentkezik a hiba, viszont elég idegesítő :(((

Hogy lehetne ezzel kezdeni valamit?

MZ/X

(#7284) Krix válasza Hedgehanter (#7281) üzenetére

Krix
(senior tag)

Hát pont így jártam HP bladekkel. Azok sem mentek 100-on. Switch csere lett a vége.

If it is not broken then don't fix it!

(#7285) kraftxld válasza Hedgehanter (#7281) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem se sikerült a HP blade-eket 100Mbit-re rábeszélni.
Valami jóféle 10/100-as Cickó cuccot akarsz rájuk kötni? A megoldás nálunk az volt, amíg a routert ki nem cserélték, hogy egy tök alap gigabites cisco switch-et beraktam a blade switch meg a router közés és simán ment.

(#7286) Hedgehanter válasza kraftxld (#7285) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)
LOGOUT blog

Van egy Cisco 3560 meg egy 2950 100Mb/s switch egyiket sem szereti.

Erdekes a felfogasa a HP-nek vagy akarki tervezi ezeket hogy kiveszik a lefele compatibiltast, crealtam egy VLAN-t a core switchen a blade-eknek es ott mennek de akkor is ez erdekes. :)

(#7287) brd

brd
(PH! nagyúr)

Valaki, Group Policy/AD mágus megtenné, hogy irányba térít? Vagy egy olyan a Group Policy-ben, hogy Restricted Groups, ide fel van véve a Remote Desktop Users nevű csoport, annak ugyanitt a tagjává téve egy kézzel létrehozott AD csoport (Global/Security, a neve legyen mondjuk RDP Users), amelynek a tagjai így bekerülnek a GPO-t megkapó gépeken a Remote Desktop Users csoportba, és így a system/remote panelen is látszódik az AD-s RDP Users csoport. Ennek a hatására, aki az AD-ben tagja lesz az RDP Users csoportnak, be tud lépni ezekre a gépekre RDP-vel. No' ez úgy 5 év után összefosta magát, és csak úgy működik, ha az RDP Users helyett a konkrét usereket veszem fel.
Miért...?
A DNS tökéletes, a DC között a szinkron tökéletes, SYSVOL replikálódik, a tartomány mód 2003, és 2 db 2008R2-es DC van, ill. 1 db 2003-as DC, bármelyiken módosítok az AD-n/GP-n a többin is megjelenik. Minden OS angol nyelvű.

The only real valuable thing is intuition.

(#7288) sanzi89

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

Valószínűleg csak én voltam olyan amatőr kezdő, hogy bepróbálkoztam a TP-Link Enteprise cuccaival, konkrétan egy TL-ER5120-al. Annyit szívtam már vele, hogy őrjítő...
Felraktam a Win Serverre az FTP modult, szépen megy belső hálóról ahogy kell. Beállítom a port forwardot, kívülről semmi. Ellenőrzök minden lépést, semmi. Sebaj, szokásos dolgok, másik port, router reset. Kínomban már a jelenleg futó és működő port forward-ot deaktiváltam, majd újra aktiváltam. Azóta az se működik. Tehát semmilyen új port forward-ot nem lehet beállítani, ha a meglévő működőkön változtatok valamint, azok is behalnak. Kedden factory reset meg firmware upgrade.
De október óta, mióta megvan kétszer produkált olyat, hogy gyakorlatilag semmilyen funkciója nem működött egyik napról a másikra, ledek szerint minden hibamentes, csak reset segített. Egyébként elég buta is a cucc, olyan nyakatekert módon lehet olyan egyszerű dolgokat megcsinálni benne, hogy hajaj... Ahhoz, hogy egy bizonyos célhoz használja mindig az adott WAN portot, egymásnak ellentmondó szabályokat kellett létrehozni, hogy menjen. A sebesség szerinti Load Balance pedig egész egyszerűen nem működik. A support olyan kínai angolossággal válaszolt, hogy gyakorlatilag nem értettem mit akart, de egyébként is hülyeséget mondtak, tehát őket is hiába csesztetem.
A nem menedzselhető, buta switch-eikkel még nincs gond, de azon kívül semmi máshoz hozzá nem nyúlok, míg élek. Így is mire kisírtam a suliba ezt az 50k-s routert... Jódarabig ez lesz, én meg szopok.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-N16 router eladó: http://goo.gl/TRtWTA | "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7289) InfiniteReality válasza sanzi89 (#7288) üzenetére

InfiniteReality
(őstag)

Vegyetek Mikrotiket, minőségibb, tudásban pedig fényévekkel megelőzi a TP-Linket.

(#7290) sanzi89 válasza InfiniteReality (#7289) üzenetére

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

Múltkor behalt egy AP, igényeltem Mikrotik-et, amire az volt a válasza a fenntartónak, hogy luxus termék, kaptunk helyette TP-Linket... És még örüljek, hogy kaptunk egyáltalán bármit is.

ASUS RT-N16 router eladó: http://goo.gl/TRtWTA | "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7291) Plero válasza sanzi89 (#7290) üzenetére

Plero
(tag)

Igen ez így van! Ebből kell megfelelően üzemeltetni.
Nálunk behalt egy HDD. Igényeltem egy újat, erre visszaírták, hogy javíttassam meg. Leírtam nekik, hogy a kürt Kft. mennyiért "javítaná" meg. Azután kaptam engedélyt a vásárlásra. 2 hónap telt el a meghibásodás és a vásárlás között. :o(

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#7292) MMA87

MMA87
(őstag)

Van valakinek egy jó leírása SCCM 2012 alapokról? Programok telepítése, stb stb.....

"...A régi nepperekben legalább nem lehetett megbízni! A régi nepperekben még vót anyag!..."

(#7293) E.Kaufmann válasza sanzi89 (#7290) üzenetére

E.Kaufmann
(fanatikus tag)

Ha az adott TP-link AP-ra rá tudsz applikálni egy OpenWRT-t akkor nem olyan rosz cucc az.

(#7294) sanzi89 válasza E.Kaufmann (#7293) üzenetére

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

A WiFi ereje nagyon gyenge. :(
Egyébként rendben is volna a cucc, csak az a fránya térerősség állandóan probléma, és mivel egy AP-nek nem is lenne kb más feladata... :U

(#7295) E.Kaufmann válasza sanzi89 (#7294) üzenetére

E.Kaufmann
(fanatikus tag)

Hát nem tudom, én két darab 841ND-vel otthon meg egy 841N-el teljesen elégedett vagyok térerő tekintetében.
A Zyxel NWA akárhanyas AP-t hatótávban levertre, vagy másfélszeres és sokkal stabilabb a kapcsolat. Ja és 7000 FT körül van egy míg a Zyxel újonnan volt 30ezer.
Ok nem lehet nagyon felhúzni a TX powert sajna, gyártási időtől függően olyan 83-100mW-t hagy beállítani még Bolíviai vagy milyen országkód esetén is. Pontosabban felhúzom, mentem de a státusza szerint nem ment feljebb a teljesítmény.
Ja és hol tudott a Zyxel egyszerre több SSID-t, úgy hogy az ténylegesen két külön hálózatra kapcsolódik, az egyik SSID a LAN portokról továbbítja a hálót jelenleg, a másik SSID a WAN-ról, vendégek számára internethez.
Egyvalami szólna a Zyxel mellett, egyszerűbb a RADIUS-t belőni a webes felületén.

[ Szerkesztve ]

(#7296) sanzi89 válasza E.Kaufmann (#7295) üzenetére

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

Egy TL-WA901ND v3-ról van szó. Elvileg van rá OpenWRT támogatás, feldobom majd rá és kiderül.

(#7297) sanzi89

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

Beírom ide is a gondom, hátha van valakinek rá ötlete.
Van egy ASUS P5QL Pro alaplap, rajta Windows 7 Professional x64, az integrált hálókártyája pedig egy Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller. A gondom az, hogy 10 illetve 100 Mbyte-es sebességgel üzemel, és ezek között is találomra váltogat, holott gigabites kártya.
BIOS legfrissebb, BIOS reset volt, összes Windows Update fent, hálókártyának legfrissebb, a gyári meg egy köztes verziójú drivere is kipróbálva. A switch gigabites, a kábel vadi új Cat5e, két másik géppel simán gigabiten üzemel, tehát csak a géppel lehet a baj. Összesen 5 darab ilyen konfig van, ebből 4 ugyanabban a környezetben simán működik gigabiten, az egyik rakoncátlankodik, de már nincs ötletem mit csináljak vele.

(#7298) laszak válasza sanzi89 (#7297) üzenetére

laszak
(tag)

Kézzel esetleg állítsd át 1Gb full duplexre, ha auto-n van, és nézd meg úgy.

[ Szerkesztve ]

(#7299) VeryByte válasza sanzi89 (#7297) üzenetére

VeryByte
(fanatikus tag)

Mondjuk én valami live linux-ot is kipróbálnék. Ha azzal is gáz, akkor vas baja van.

(#7300) sanzi89 válasza laszak (#7298) üzenetére

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

Nem találtam ilyen választási lehetőséget, a maximum 100Mb Full Duplex volt.

@VeryByte
A Live cucc jó ötlet, holnap kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#7301) adamka16 válasza sanzi89 (#7300) üzenetére

adamka16
(őstag)

Atheros lan-nál nálunk se lehet beállítani fixre a gigabites kapcsolatot, valszeg driver sajátosság. (giga g41)

(#7302) sanzi89 válasza adamka16 (#7301) üzenetére

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

Holnap még megnézem egy Cat6-os kábellel, hátha...

Nem tudom, hogy mit kellene még csinálni vele. Tanteremben cseréltünk vezetékeket, switcheket, hogy legyen gigabit, erre a klienssel bénázuk. Bepipulok és beledobok egy PCI-os Lan kártyát. :(((

(#7303) VeryByte válasza sanzi89 (#7302) üzenetére

VeryByte
(fanatikus tag)

Szerintem ez a leggyorsabb megoldás, és nem egetverően költség igényes. :-)

(#7304) adamka16 válasza sanzi89 (#7302) üzenetére

adamka16
(őstag)

1000+párszáz ft egy gigabites tp link. realtek chip, azzal még sose volt probléma. :)
Mekkora a távolság a switch és a gép között? Kábelezés? Mind a 4 érpár helyén van?
Atheros gigabittel én is szívtam, mondjuk nem is a gigabittel, hanem egyszerűen nem adott linket ha rádugtam egy cisco 2950 gigabites portjára, pedig nem trönk-ként működnek. Próbáltam fordítóval, egyenessel, de semmi. Rádugtam a szerverre, azon meg tökéletesen működött a link, gigabiten is. Igen háklis ez az atheros lan.

(#7305) sanzi89 válasza adamka16 (#7304) üzenetére

sanzi89
(őstag)
LOGOUT blog

A switch (TL-SG1016) és a gép között kb 3 méternyi vezeték ha van. A kábel biztos jó, próbáltam több kábellel, több géppel. Szabvány szerint kötöttem be mind a 4 érpárt, de gyári szerelt kábellel is fennáll a probléma.
Egyébként ez is csinál olyat, hogy bedugom a kábelt, és kb fél perc mire felfogja, hogy egyáltalán beledugtam valamit. Nem érintkezési gond, mert nem nyúlok hozzá később, magától megtalálja.
Bizony tanulság, hogy Atheros lannal soha többet alaplapot. :(((

(#7306) VeryByte

VeryByte
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Nyomul itt valaki SBS2011-el?
Szóval, adott az SBS2011 Standard, működik is rendesen, megy a WSUS is, integráltan az SBS konzolba.
Viszont, bekerült 2 Windows 8.1-es gép. Na ezekre az SBS konzol beszól, hogy jó lenne ha telepíteném a mindenféle langugae-pack-eket, és szép sárga felkiáltó jelet kapok rá. Persze maga a gép meg ezt nem igényli.
Találkozott már valaki ilyesmivel? Hogy tudnám az SBS konzolt lebeszélni erről? :)

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.