Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz asuspc96 #11716 üzenetére

    Lehet velem beszélni, csak nem faxságokról ;] Illetve azokról is lehet, csak nem szabad komolyan venni ;) Hát-bic téma: elmondtam, értelmét nem látom, de ha valaki így akarja, csinálja. Lehetni lehet, csak kérdés, nem-e hatásosabb másképp. Lehet edzeni vádlit csuklyával is, a lehetőség határtalan :D

    De neked minek súlymellény? De most komolyan? Veled nincs bajom, nem ismerlek, de nem is nagyon írsz ide, csak néha, de akkor meg olyan kérdéseket, hogy az ember haja az égnek áll :))

    "észrevettétek, hogy minél gyengébb, szarabb formájú itt valaki annál inkább csak lehúzza a másikat ?"

    Az jó, mert akkor ezek szerint nem én vagyok a leggyengébb ;]

    "de ugyan ez megfordul akkor is ha valakit szidni kell vagy beállsz a sorba és szidod te is vagy az ő pátját már ne is fogd mert halálra vagy ítélve"

    Fenéket. Sok témában szemben mentem már a többséggel (pl.: bunni ;] ), vagy vitamin téma, vagy inzulinreakciós faxságok és hasonlók. Én a saját véleményemet írom, leszarom, hogy megegyzik-e máséval, avagy nem. :))

    Az a baj, hogy te nem bírod a kiképzést, azért vagy még mindig KOPASZ! :R

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák