Hirdetés

Aktív témák

  • asuspc96

    senior tag

    Jim-Y
    "szegény gyerek tökre befolyásolható, legalább itt ne halljon hülyeségeket -.-"
    ezen a téren igen ez vagyok...mivel nincsen háttérinformációm erről...ez nem olyan mint pl a relativitás-elmélet, hogy le van írva és akkor az minden nyelven úgy van...
    itt az van, hogy mindenkinek mások az adottságai és próbáltok mindenkinek segíteni (lásd én) és ez remek...legalábbis én örülök neki :R

    macikos
    huh...passzolom kérdésed !
    Te tudsz ajánlani valami jót ?

    Boxer001
    "Várjunk már...most ő nem egy vékony srác? Akkor mi a jó büdös retekért szobabiciklizzen? Ha olyan, mint én, akkor 3-at lép, aztán a fél napi kajáját elégette."
    De-de én vagyok az 58/180 :DDD
    a szobabicikli ha a tápanyag pótolva van akkor is veszélyes rám ? :DDD ;]

    Jojo5, mocsanisi
    Jól rémlik.... :K

    Ijk
    :DDD ;] :P
    "Úgylátszik uszodába is egyedül kell járnom"
    Melyikbe szoktál menni ? (én is tervezem)

    más: egy elméleti kérdés jön!
    tegyük fel van egy olyan szervezetünk ami emberi eredetű (maga az ember) és ha ebbe be tudjuk vinni mg-ra pontosan a tápanyagokat valamilyen úton módon úgy, hogy felesleges anyag nem kerül mellé akkor elviekben nem kellene "kábelt fektetnünk" ?
    ezt abból gondolom, hogy pl van egy alma...abban is van fontos tápanyag (már amennyi van ettől a mezőgazdaságtól) akkor mi csak azt azért emésztjük meg, hogy kinyerjük belőle azt ami kell nekünk...a többi megy a levesbe...
    mi a véleményetek ?

    asuspc96

Aktív témák