Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokoato

    aktív tag

    Hali, B.U.É.K. mindenkinek!

    Azt hiszem hogy sikerült rájönni a fatal error resc10 hibaüzenetre, ami video-memória megtelt hibaüzenet! Nekem egy Sapphire Radeon HD 4870 x2-m van nem akartam elhinni, hogy ez előfordulhat, már pedig lett ilyen hibaüzim! No a következőket csináltam. Mivel ez a kocsog játék lehetőséget ad arra, hogy a video editorral videókat készíts, és azt elküld a
    Rockstar Games Soc. Club-ba! No ez nagyon szép, de ehhez kell, hogy valamiből tudj összevágni egy videót, tehát nyersanyag, amit a gép játék közben, szépen, sunyin, laposan, 4 féle nézetben vesz 720-as felbontásban! Na, itt a gond, ez úgy falja video-memoriat, hogy beszarás! Aztán mikor már több ideje játszol egyszer csak elfogy a video-memoria! A megoldás a következő, betöltöd a save-t, vagy ha új játékot kezdesz, indulj el a pályán, és nyomj ESC-et! Menj a GAME menűpont-ba azon belül van olyan hogy CLIP CAPTURE, és ez alapból ON-on van, és ezt állítsd át OFF-ra. Innentől nem vesz fel semilyen videót és megszűnik a fatal error resc10! De feltétlenül a játék elindítása után, ahhogy leírtam, mert ha csak előtte mész bele a menübe, akkor nem ér semmit! Bár semilyen videót nem lehet szerkeszteni mivel nincs nyersanyag, tehát beküldeni sincs mit, de szerintem ennyit megér, hogy a game megy, anélkül hogy küldetés vége előtt megszopatna mielőtt birnál menteni!
    Én már próbaltam 2 napon keresztül több mint 3-3 órát gameltam, és nem tálálkoztam fatal error-al! Ha valakinek volt ilyen hibája és alkalmazza az itt leírtakat kérem ossza meg velem, és közösséggel reménykedve abban , hogy nem csak valami véletlen folytán nem láttam ezt a hibát 2 napig, és ha tényleg ez a megoldás akkor mindenki nyugodtan gamelhat! És minden HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K

    B.U.É.K.

    [ Szerkesztve ]

    ... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

Új hozzászólás Aktív témák