Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz Imibácsi #374 üzenetére

    Már használom egy pár napja.

    Elég sokat utazok, ezért kellett mindigis egy második gép az asztali mellé. Elődje egy HP Nc4200 subnoti volt. Az nagy volt, és nehéz(bár nem volt 2kiló sem,de tömegközlekedek, és egész nap a hátamon már észrevehető. Ezt észre sem veszem, hogy nálam van. Külön táskát nem hordok a notinak, igy ennek sem, csak bedobom egy tokban a többi dolog mellé a hátizsákba.), és ilyenkor, ha jövök-megyek tényleg csak net, kis irodai munka (főleg táblázat), meg esetleg megnézek 1-1 filmet. Ezért örültem meg az első hireknek a netbook-okról. Gondoltam ez nekem való.
    Ezeket tudja, bár a filmnézést személyesen még nem teszteltem rajta idő hiányában,de azért csodálkoznék,ha egy .avi, vagy valami gondot okozna neki. (Természetesen ahogy elérhetőbbek lesznek az Atomos cuccok, csere,mert nincs kedvem a HD-kat mindig konvertálni :D)

    Pár dolog ami nekem egyelőre csak szokatlan:
    -Kicsi billentyűzet(bár elég vékonyak az ujjaim, szóval sikitva, kis megszokással elférek...).
    -Állat módjára felmelegszik az egész burkolatostól, és ilyenkor szeret a ventije is visitani(vizhűtéshez szokott fülemnek kicsit zavaró,dehát csodát nem vártam, a HP se volt halkabb, csak nem ilyen "visitós" hangja volt). Remélem ez egy Atomos valami beszerzésével orvosolható(mármint melegedés), mert talán ez a legszokatlanabb...
    -A HP magnéziumburkolata után ez a "műanyag szappantartó" némi megszokást igényel,dehát ugye olcsónak kell lennie, tehát nagy csodát szerintem itt sem várhatunk.

    Tehát úgy öszességében,ha valakinek ebben az ár, és mérettartományban nincsenek irreális elvárásai, akkor el fogja szerintem nyerni a tetszését. és tényleg fontos, hogy csak azoknak ajánlott, akik egyfeszt hozzák-viszik, mert ez a nagy előnye sokminden más téren kompromisszumra kényszeriti, amit csak igy lehet igazán tolerálni:)

    És ami nekem nagyon pozitiv meglepetés volt: A várthoz képest elég jó minőségű a kijelző. mind szinekben, mind fényerőben, stb... Én erre elég érzékeny vagyok, persze nyilván nem várhatom amit az asztali monitoromtól,de elváráson felül teljesitett.

    Asszem ennyi:) Úgyis mindig beszámolok,ha lesz valami fejlemény:)

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák