Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz gyiku #10394 üzenetére

    Leteszteltem, szar. Lassúúúúúú! Ez már magas összetettséggel is messze lassabb 10.4-nél, szóval W7-re 10.4, ha ATT-t használ valaki) (esetleg 10.7, XP-re meg továbbra is 9.9 HD4-es karikhoz. Szerintem. :R

    Dictator^: Mert telepítőt használsz, és valami ottmaradt az egyik eltávolítás után. Pucolás segíthet.

    TheChos3nOne: Lásd fent. ;)

    Abu85: Ha az "ugyanúgy"-ot kizárólag a működésre érted, akkor egyetértek, ha viszont a működés minőségére, akkor tévedsz (lásd fent). Hibát nem tapasztaltam vele (de nincsenek is igazán új programjaim), de nálam a tesztek után rögtön ment vissza a 10.7, amely nagyon magas minőségben sebességben veri a 10.4-et (de lejjebb már nem), XP-n meg továbbra is maradok a 9.9-nél: gyors, hibátlan, mindent visz. Egyébként XP a 10.4 még az, amelyiket érdemes lehet feltenni, ezzel egyetértek. :R

    Repcom ötletet kösz, szépen megy a gama!

    Rájöttem a 3D06 2. tesztek lassulásának okára! (Legalábbis a HDR-re). Egy hülye kis program, a tweakui telepítése után esik több FPS-t a HDR 2. tesztje (SM2-é nem, szóval az még talány), pedig nem fut, és nem is állítok vele mást, minthogy távolítsa el a telefonom + a lomtár ikonját az asztalról! Na most a felelőst már tudom, de az okot még mindig nem. :(((

    ATT-ban is vannak képbeállítási lehetőségek, csak be kell kapcsolni ini-ben. :P Egyébként meg futhat együtt a 2, ha az ember gondosan beállít mindent.

    Netem még nincs otthon, szóval bocsi a kései válaszokért. :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák